reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia wcześniaków

coś mi nie chce wysyłać z załącznikami.próbowałam dosłać wieczorem ale nic z tego.może teraz się uda...pociłam się strasznie w tym fartuszysku...Kubę powitaliśmy o 2,5 m-ca za wcześnie i wogóle już mieliśmy nikłą nadzieję na jego przeżycie. a tu takie szczęście :angel: :angel: :angel:pipetką karmiłam tylko w szpitalu (teraz w marcu), żeby kuba szybko przybrał na wadze żebyśmy mogli wyjść i byłam pewna,że jak wrócimy do domu to kuba odzyska apetyt na cyca.i tak też było.wczoraj minął tydzień jak już jesteśmy w domu :D :D
 
reklama
no wreszcie ruszyło.wychodzi na to,że wieczorem ciężko cokolwiek wysłać. a teraz poszło od razu, ale wysyłam po jednym zdjęciu,żeby było szybciej. a tu w paputkach, w foteliku. ::)zdziwiony? dzięki za takie forum!!!!a niedawno był przeciwna internetowi w moim domu ;)
 
Jonatan taki wesoły, że od razu się człowieka radość rozpiera. A tu zdjęcie w szpitalu, w którym leżał Kubuś.Na zdjęciu Martynia (7 lat)-siostrzyczka Kubusia (ona nie była wprawdzie wcześniakiem, ale też muszę się nią pochwalić) ::) :laugh:
 
Kalina pisze:
Zobacz, będzie dobrze, zobacz jaki Jonatan tłusty i wesoły a tez 1, 5 miesiąca za wczesnie.... :D
:laugh: Kalinko - jonatanek wcale nie jest tlusyty :laugh:tylko dobrze zbudowany jak przystalo na prawdziwego mezczyzne :laugh:Ładnie go na swoim cycuchowym mleczku wykarmilas :laugh:
Elciaz - na zdjeciu z gazeta synus wydaje sie taki malutki ;)A przeciez przy urodzeniu mial 46cm to nie byl wcale taki maly. Moi mieli 46 i 47cm :)A dzieciaczkami trzeba sie chwalic - w koncu to nasze sloneczka :laugh: Szkoda ze ja nie mam cyfrowki :(
 
asiuleks pisze:
Elciaz - a mi tylko jedno wasze zdjecie wyswietla - to w zielonym faruchu. Boze- -jak ja nie cierpialam tych okropnych fartuchow. Zawsze jak wchodzilam na sale to chcialam jak najszybciej biec do dzieci, ale trzeba bylo farych zalozyc, maseczke, rece umyc,
no to faktycznie nie fajnie, u nas nie było ani fartuchów, ani maseczek, oczywiście mycie rąk obowiązkowe :)

Wszystkie macie wspaniałe i prześliczne dzieciaczki :), muszę i ja się zebrać i wstawić tu małą retrospekcję ;)
 
Zebrało mi sie na wspominki, bo album Jonatanka układałam...
to moje maleństwo w dniu urodzin- 3 października. Zdjęcie zrobił mąz, bo ja leżałam po znieczuleniu na płask...stan malucha był krytyczny- mial 1 punkt.
02dh.jpg


A teraz- minęło pół roku prawie, Wielkanoc na nosie- i mój skarb oto jak wygląda...

18ro1.jpg

24hr.jpg

36lc.jpg


I jak sie mozna panu Bogu nie nadziekować....
 
Kalinko - masz racje,jest za co dziekowac Bogu.
Takie malenstwa z naszych maluszkow byly, a teraz juz tacy duzi i fajni. Przypomnij mi ile twoj synek wazyl po urodzeniu???Wyglada na duzego - prawie caly inkubator zajmuje ;D A czemu mial przy uszkach te zwiniete pieluchy???Zeby sluchu nie uszkodzic czy glowka zeby prosto lezala??
 
reklama
By zaintubowany i na oddechu zastepczym IMV, potem CPAP, to chyba dlatego go unieruchomiono..poza tym by wiotki, rączki i nóżki leciay mu bezwadnie. Ważyl 2950, a to byla polowa 8 miesiąca ciązy.
Mial uogólniona sinice, hepatosplenomegalie, niewydolnośc oddechową, RDS II stopnia, gluche tony serca.
Wszystko w czasie przeszlym, jak widzicie, jest zdrowy. ;D
Pozdrawiam nowe mamy. :)
 
Do góry