reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia wcześniaków

dscf01454qz.jpg

dscf01165ur.jpg
 
reklama
Isiaczku jakiego masz slicznego synusia :laugh: Jak on sie slicznie usmiecha :laugh: Podoba mi sie to zdjecie gdzie lezy chyba na golaska i czeka chyba na kapiel :laugh:
i zdjeciept. "hej mama, zobacz jaki jestem luzak" jest bosskie :laugh:
 
No, Isiaczku, nadrobiłas zaległości. Zgadzam sie, sliczny synus i cudny usmiech. Musisz być z niego dumna!

Moje maleństwo:

jj1kl.jpg


To juz facet, co? W piatek 5 miesięcy!
 
Kubusiu - o maly wlos ciocia by zapomniala ze dzisiaj 7 miesiaczkow konczysz :laugh: wszystkiego najlepszego rosnij piekny i zdrowy ;D
Kalina - jonatanek nie jest wcale takie malenstwo :laugh: Duzy chlopczyk z niego. Ile on juz wazy????Chyba masz zle suwaczek ustawiony bo pokazuje ze jonatan skonczy 6 miesiecy. Oczka ma niebiesciutkie??
 
Dziekujemy bardzo :)
asiulku a z tego zdjecia "luzak" tez sie wszyscy w rodzinie ubawiliśmy ;D
Kalina a Jonatanek to ile wazy?? Bo jak na 5 miesięcy to wyglada na sporego faceta.
 
miller, fakt Kubus to wesoły dzieciak i bardzo pogodny, chociaz wiadomo jak to każde dziecko czasem marudzi ;)
No i musze przyznac, że dziadki go trochę rozpieściły :p
 
reklama
Jezu, ale cudeńka się tu pokazały :)

Agatko - cieszę się, że Zuzia jest już w domku :) Teraz musi być już tylko lepiej. NO i śliczna z niej dziewczynka

Kalina - z Jonatana to rzeczywiście rozbójnik rośnie. Hehe...Spory ten Twój wcześniaczek

Kaśka - z Martynki jest piekna dziewczynka. I te oczęta...Ach...Tylko się zachwycać :)

Isiaczku - w końcu możemy oglądać KUbusia :) JUż wogóle nie widać że to wcześniaczek. No i ma takie zalotne spojrzenie. :) A moje ulubione zdjęcie to to z cyklu "uśmiech bezzębnej szczęki :p "

Asiuleks - a kiedy Ty pokażesz swoich kawalerów??? Moje panny chętnie popatrzą na narzeczonych :p

A u nas było lekkie zamieszanie. Wiki zachorowała. Znów miała temperaturę bez rzadnych innych objawów. Lekarka zrobiła badanie moczu i krwi i okazało się że mocz totalnie do bani, hemoglobina też niska, podwyższona leukocytoza i CRP 48(norma do 6).Dostałą antybiotyk i teraz wszystko wraca do normy, ale co najedliśmy sie strachu to nasze.

No i dziewczyny robią postępy. Obie siedzą(ale to już chyba pisałam). Wiki pełza. Natomiast Werka raczkuje jak szalona, wszędzie wchodzi ( o dziś np. o mały włos a wyjadłąby kotu karmę z miski) i dodatkowo sama zaczyna stawać jeśli tylko ma się czego uchwycić. Teraz muszę mieć oczy dookoła głowy, więc w ciągu dnia praktycznie nie mam na nic czasu. Dodatkowo praca pochłamia też sporo czasu, więc w sumie tylko wieczorkim mogę wpaść i poczytać co u Was słychać, pod warunkiem, że nie czeka na mnie już żadne zaległości typu prasowanie, sprzątanie itp. Czasami padam na twarz, ale biorę się w garść i dalej do dzieła :)
 
Do góry