reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia wcześniaków

Agatko, ja tez sie ciesze. Pamietam jak sie cieszylam, gdy mojego Jonatana " awansowali" do lozeczka- pani pielegniarka powiedziala, ze to juz polmetek! W lozeczku spedzil tydzien i wypisali go do domu!
Dzis ogladalam jego ksiazeczke zdrowia i zobaczylam punkty Apgar- w pierwszej minucie 3, w nastepnych juz po 1 punkcie- za serce. gdyby nie to serduszko dzielne co ledwie bilo na 1 punkt....a teraz zobaczcie- jaki wspanialy chlopak!

paski24tk.jpg

lozko6bh.jpg

loz9nu.jpg


Wikiwerko, pozdrawiam sliczne male noski twoich dziewuszek.
 
reklama
Agatko,

Zuzanka coraz większa i większa - taka kluseczka się robi :)
Jakie są prognozowania lekarzy co do Waszego wyjścia ze szpitala? I co to za przewód przyczepiony do butelki, którą karmiłaś Zuzę? Czy to tlen czy odpowietrznik aby nie połykała powietrza przy jedzonku? I jak u Was z synchronizacją odruchów ssania i połykania?

BARDZO SIĘ CIESZĘ WASZYM SZCZĘŚCIEM! :)

Pozdrawiam serdecznie :)
 
Jak wszystko dobrze pójdzie to pewnie w pierwszej połowie stycznia Zuza przyjedzie do domku.
Ta rurka to tlen, jeszcze go troche potrzebuje, dlatego nie ma pewności co do terminu wyjścia.
Synchronizację ma chyba dobrą, tylko narazie butelką zjada małe ilości (dzis dałyśmy radę tylko 10ml) więc nie do końca z sondą się pożegnała. Ale wszystko powoli, na wszystko przyjdzie czas....... i tak sobie nieźle daje radę...... :D

Jesteśmy z niej bardzo dumni :-*
 
dzisiaj tatuś pierwszy raz odważył się wziąść na rączki małą Zuzłakę :D
16.jpeg


17.jpeg


niestety pan doktor powiedział nam dzisiaj o wystąpieniu u Zuzi retinopatii I stopnia :(
 
Agato, tatus pewnie byl bardzo wzruszony :) , wiem, tez takie chwile przeżywałem :)
A retinopatia I-go stopnia jest niegroźna ,jeśli można to tak nazwać , i jak na Zuzkę to bardzo dobry wynik.
Cieszymy się z razem z Wami :)
 
Agatko, super ze Zuzia tak dobrze sobie radzi, silna dziewczynka :)
Napewno juz niedługo bedzie z Wami.
Po zielonych kafelkach poznaje, ze lezy w Matce Polce :)
Nasz Kuba tez tam sie uroodził i lezał 30 dni :) Ja byłam bardzo zadowolona z opieki pielegniarek i lekarzy :) A jak Wy??
 
Z racji tej iż dziś wyjeżdżam na mój ukochany śląsk i nie wiem czy zdąże do Was zajrzeć, składam Wam najserdeczniejsze życzenia Noworoczne,
aby nasze kochane maluszki rosły zdrowo i były zawsze uśmiechniete :)
 
reklama
IsiaczekTeż jesteśmy zadowoleni z opieki w ICZMP. Podoba nam się podejście lekarza i sposób w jaki rozmawia z rodzicami, a z pielęgniarkami bywa różnie(jesteśmy tam już 74 dni, więc poznałyśmy prawie wszystkie pielęgniarki), ale ogólnie jest ok.
Kto prowadził Waszego Kubę? Naszą Zuzię prowadzi drMarek N. i jestem z tego bardzo zadowolona. Myślę że dobrze trafiliśmy.....

Apropo zielonych płytek.... robią karierę :) znak rozpoznawczy Matki Polki, na porodówce tez są tylko ciemniejsze :) patrzyłam na nie przez miesiąc. Chciałam kiedys na zielono łazienkę ale teraz juz zdecydowanie nie chcę bo się kojarzy ze szpitalem.... fffuuuj :p :laugh:

PS.Szczęśliwego Nowego Roku Isiaczek. :-*
 
Do góry