reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Ale sliczne te Wasze bobaski. Wszystkie, wszystkie.
Jutro moja Mama ma urodziny, moze uda mi sie jakos zrzucic zdjecia, to wrzuce z basenu. :baffled:
 
reklama
tynka: jakie ty masz ładne córcie :-):tak: aż mi się zachciało już rugiej takiej maleńkiej dziecinki
a010.gif
 
xmamuśka to na łóżku jest super!!! Trzy piękne kobietki!! Też chcę juz następną dzidzie. Jaka jest różnica wieku pomiędzy twoimi córciami?
 
xmamuśka to na łóżku jest super!!! Trzy piękne kobietki!! Też chcę juz następną dzidzie. Jaka jest różnica wieku pomiędzy twoimi córciami?

he he dziękujemy bardzo :-) A różnica to w miesiącach równe 2,5 roku a rocznikowo 3latka Sandruna lipiec 2004 a Julcia styczeń 2007 :-)
 
Xmamuska faktycznie zaje...... wygladacie na wyrku :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

No to dziewczyny do roboty do roboty , zeby Giertych znow mogł powiedziec " becikowe dziala ";-)
 
tynka super takie wczasowanie:tak:
mika córeńka przesłodka:tak:
x mamuska alez ma super babiniec:-D
 
reklama
A oto moja niunia...jedno zdjecie z 24.04 a drugie z wczoraj, dzisiejsze fotki dorzuce jutro :p
dzisiaj to z niunia to sie normalnie opalalysmy, ja w sloncu ona w cieniu :p
 
Do góry