reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

reklama
No a to mój Mateuszek...na drugim zdjęciu z tatusiem, a na pierwsze zdjęcie zrobiłam wczoraj.

o jej jaki od sliczny na tym pierwszym to wyszedl bosko, jakie ma cudne wloski dlugie, moj to taki lysolek jeszcze ;-) a to zdjecie jak spi Ci na ramieniu to identycznie jak moj, zawsze sie zastnawiam czy go szyja nie boli :-) mezus widze rozmarzony i milosc mu az uszami wyplywa, a Ty Kamila to niezla laska jestes :-) jak dlugo zapuszczalas wlosy?, mnie sie chyba nie uda takich wychodowac do slubu ;-)
 
aha jeszcze co do meza to pewnei zauroczyl Cie oczami i tymi dluuugimi rzesami :-) ze tez faceci maja czym pomachac a kobiety jakies tusze i inne cuda musza uzywac ;-)
 
Karlam , ty mnie poprostu zabiłaś tymi komplementami! Tyle na raz ...:-p
A jestes spostrzegawcza bardzo...jesli chodzi o męża, strzeliłas w sedno- oczy ma piękne...i w nich sie zakochałam:-)...i tez zawsze powtarzam to o tuszach, jak myśle o swoich marnych rzęsach...

A mały włoski ma owszem, ale ich wzrost nie nadąża za rośnięciem głowy i jakoś sie rozciągaja coraz bardziej po łepku...no i chyba wycierają się już trochę.

A ja laska to byłam 10 lat temu, hahaha. Teraz to bite 77 kilo żywej wagi. Po porodzie zamiast chudnąć to jeszcze 2 kilo mi wskoczyły...
 
Kamila śliczny ten Twój Mateuszek:-D:tak:
Mojej Martusi się włoski wytarły a rzęsy też ma bardzo długie:-D:cool2:;-)
 
URL]
 
reklama
Do góry