reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Ok, spóznione, ale juz sie poprawia - zdjecia z Szyndzielni czyli styczniówki z BB w BB

Jadę sobie kolejką i sram w gaciory ze strachu

pa064040cz7.jpg

Jeremix wmega czapie rodem z uralu :-) -słodzias -mój zięciunio (przyp. red)
pa064047ml0.jpg


O mamo, ale o co tutaj chodzi? Kim są Ci wszyscy ludzie i dlaczego zatyka mnie w uszach?
pa064049ia0.jpg


Bedziemy dzielne i tam wejdziemy a co!
pa064050gd9.jpg


ależ sie zmachałem tym wchodzeniem pod góre, mamo daj łynia...(marzyciel)
pa064054pu2.jpg


żegnamy schronisko... zostawiamy tam nasze kubeczki, słoiczki, buteleczki i sterte brudnych pampersów, a co :-) co z tego, ze stoi 110 lat, niech idzie z duchem czasu
pa064061we9.jpg


Wiecie, zmęczyły się chłopaki, a że to moi kumple to ich pilnuje, więc wara!
pa064063ti2.jpg


Chłopcy są grzeczni, wiec ktos musi łobuzować w pociagu no nie?
pa064069se3.jpg


w sumie lalki sa fajne, mozna im włozyć palec w oko.....
pa064071ta1.jpg


tylko czemu są rude? Maaaaaaaaaaaaaaaaamo co to za kolor włosów?
pa064072ha6.jpg


no właśnie tez mi tu coś nie pasi..... (wersja light - wersja hard - to film - ze względu na przemoc - ocenzurowano - przyp. red)

pa064085bp2.jpg


rany, chłopaki co wy wiecie o lalkach???
pa064080nc0.jpg


ogólnie to spoko wycieczka, tylko w tym pociągu - czy jak mu tam - wytrzęsło nam tyłki
pa064083ta3.jpg


to na tyle relacji - Yo! people! doZo!
 
reklama
Abejka .... :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D, a mówiłaś, że z Ciebie słaby paparazzi ... no więc ja Cię proooooszę ;-):-p:-D .... fotorelacja po prostu boska :laugh2::laugh2::laugh2:

Kama ... a Dominiś słodki ja zawsze i już poważny mężczyzna z niego :-):tak:
 
reklama
Do góry