reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych rosnących brzuszków :-)

Marcia, ale wiesz, ja poprzednio też rozpinałam spodnie a teraz jeszcze nie, mam chyba wygodniejsze :D poza tym jestem też szczuplejsza niż wtedy :) no mi tak wywaliło z dnia na dzień i chwilowo stoi :) zobaczymy.
 
reklama
polisia - rzeczywiście brzusio ci ładnie rośnie :-)

Ja chociaż bym chciała nosić zwykłe moje spodnie, niestety nie daję rady. Musiałam już się przeżucić na ciążówki. Ale podobno przy trzeciej ciąży jest, że "twoje ciążowe ubrania stają się twoimi normalnymi", więc w końcu co za różnica ;-) hehe
 
Dziewczyny ja nadal jestem za zamknięciem tego wątku, kto za? ;-)

ale wrzuce zdjęcie, które zrobiłam wczoraj. Ja też nie mieszcze się już w spodnie z przed ciąży, wyciągnełam jedne ciążówki, które mam na rozm 34 i w nich się dobrze czuje, mam jeszcze 2 pary rozm 36, ale one mają ten pas ciążowy za duży jeszcze. Ogólnie latam teraz ciągle w spodniach na gumkę, a jak muszę gdzieś wyjść to mam problem :/ 10-tyd-1-dz.jpg
 

Załączniki

  • 10-tyd-1-dz.jpg
    10-tyd-1-dz.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 146
Dziewczynki piękne te wasze brzucholki!!!
Chyba i ja naładuję akumulatorki do aparatu i postaram się o jakąś fotkę;-)
 
Niciaa ale Ty szczuplutka jesteś!!!! A brzusio już fajnie widać.
U mnie kolejne porównanie, ale od zeszłego tygodnia to chyba nic nie urósł. Ale postanowiłam że będę robiła zdjęcia regularnie w miarę możliwości

DSC_0374[1].jpgDSC_0372 (1).jpgDSC_0373.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0374[1].jpg
    DSC_0374[1].jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 92
  • DSC_0372 (1).jpg
    DSC_0372 (1).jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 108
  • DSC_0373.jpg
    DSC_0373.jpg
    58,5 KB · Wyświetleń: 114
reklama
Do góry