reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

gosha, świetny gość!
marcia, wzruszające takie porównanie.

to dodaję dla porównania, czas zrobienia zdjęć podobny, około 10 rano
DSC00038 - Kopia.jpgDSC05350.jpg
 

Załączniki

  • DSC00038 - Kopia.jpg
    DSC00038 - Kopia.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 73
  • DSC05350.jpg
    DSC05350.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Rzadko tutaj zagladam, ale to moj ulubiony watek, zeby sobie popodgladac rowiesnikow mojego szkraba. Porownania pierwsza klasa :)
Ja dzis wyjatkowo siedze w domu bo oj maluch w nocy wymiotowal 4 razy :( chyba cos mu zaszkodzilo, ale teraz jest dobrze i odsypia ciezka noc.
a tutaj nasze zdjecia z okazji roczkowej może fotkę?: Sto lat! Roczek! te sa robione z malym opiznieniem, ale te na plazy jak sie wkilkacie we wczesniejsze wpisy sa dokladnie w dzien urodzin.
oki co nie chodzimy samodzielnie. tylko tak za jedna reke. za to duzo gadamy :)

sciskam wszystkie Maluchy i Mamy! nie wiem, kiedy tutaj zajrze ponownie, a nadrabia sie naprawde ciezko!
 
reklama
Weronka, genialne :). Najfajniejsze momenty chyba jak się Tola turla gdzie popadnie :))). I jak tata jej nogę zjada :p. Super, naprawdę. Świetna jest ta Wasza Tola.
 
Do góry