reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjecia naszych maluszkow

A to moja calineczka,juz dawno nie pokazywana ;) od rana w dobrym humorze :-) SD530582.jpgSD530589.jpgSD530580.jpgSD530581.jpg
 
reklama
Mamusiaberlin moja ma krzywo grzywke podcieta,bo spinki i wszelakie gumki sciagala a wlosy juz w oczach miala :-D
Twoj smyk tez swietny...wszystkie dzieciaczki cudne :tak:
 
Izabela no juz sa odsuniete pod sama sciane to nie moze ich dosiegnac :-D za niedlugo i tak ich tam nie bedzie bo przeprowadzka mnie czeka :oo2:
 
Jolka ;-) Maja się bardzo zmieniła.... wydoroślała królewna ;-)
a te butelki... tez sie dziwie ze tam jeszcze stoją :-) ja w meblach już niczego nie mam :-D
 
Malinka- ale oczyska piękne ma Tomuś!
Majeczki dawno nie widziałam i tez uwazam ze sie zmieniła troszkę, piesek dawniej był duzo wiekszy he he
mb- Dorianek śliczny chłopczyk i na dwulatka mi wygląda, chyba przez te włoski, a ty lasencja jestes bez dwoch zdan!
 
reklama
Do góry