reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

Heh dopiero teraz odkrylam ten watek- mam niezle spozniony zaplon;D

To I ja wstawie brzuchola:p - no i ja z tych najgrubszych z Was:D start 177 cm z waga 97kg..
Pierwsza fotka jakis 10 tydzien; )
brzuch 1.jpg

I obecny brzuchol - czyli 4 tygodnie pozniej:) -14 tydzien;)
brzuch 2.jpg
 

Załączniki

  • brzuch 1.jpg
    brzuch 1.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 103
  • brzuch 2.jpg
    brzuch 2.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 104
reklama
kurczaczek, ale piękny okrąglutki już :O

mil_va, no też już widać :D

stazi, no Ty to naprawdę masz się już czym chwalić :)

pięknie rośniemy :D
 
*Bąbelek* - ja ani chwale ani sie nie wstydze- taka jestem i juz.., choc w zyciu swym przeszlam miliony diet , wzlotow i upadkow.., mialam zaburzenia zywienia, stoczylam nie jedna batalie ze swoimi chorobskami a moimi sprzymierzencami byly sterydy- nadal sa.., i chyba walke z kg zostawie na kiedys indziej ;) ostatnio bylam na basenie - ale z plywaniem mialam klopot- cos mnie ciagnelo w brzuchu i bolalo ale za to korzystalam z babelkow w baseniku - to jest mega odprezajace:D

Ps. w normalnej rzeczywistosci bez Bejbika w brzuszku plywam przyzwoicie i potrafie wiele ale na ladzie - dysze niczym maszyna parowa:p - oddycham jedynie szczytami pluc - obecnie mieszkam na 4 pietrze co mocno daje mi w kosc.., \

Ps. Moj Maz Dzis takw luznej gadce opowiadajac o tym co sie dzialo na zajeciach jego z angielskiego - powiedzial ,ze Jego wykladowczyni spytala sie Ile chce miec dzieci- tu bez mojego zdziwienia bo ,ze 2-3 ale jak powiedzial ,ze 2 bejbik pojawi sie pewnie do max 2 lat to juz mnie zaskoczyl:D hehe ja bym chciala miec jak najszybciej 2 bobasy a 3 to juz jak sie przytrafi to bedzie ale jak nie bedzie to 2 sie zadowole ale ta 2 bardzo bym chciala miec;)

Przepraszam za rzeczy poza tematem glownym;P
 
reklama
Do góry