reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia i filmy naszych Maluchów- z komentarzami!:)

Doris jakie Julcia ma śliczne oczka takie bystre spojrzenie :-) pięknosci :-) Mati też ma takie brązowe
Larvunia ale mała śliczna śmieszka :-)
 
reklama
Doris - małe piękności i jak ładnie na rączkach się podnosi, laseczka Ci rośnie jak się patrzy ;)
Larvunia - Misia jest śliczna, ma taki rozkoszny uśmiech i fryzurkę super, normalnie modelka
 
śliczne te Nasze Dzieciaki!!! :-)

wrzucam fotki mojego (prawie) 5 miesięcznego Synusia :-D

DSC01204.jpg tu jem obiadek zrobiony przez Mamusie- pycha marchewka z ziemniakami :tak::-D

DSC01225.jpg a tu jako mały kibic Juve- po Tacie :tak:;-)
 
Misia&Kati - cudne spotkanie, widać że dzieciaki się polubiły:)

Doris - Julcia śliczna, takie ma mądre oczka!

Larvunia - modeleczka niezła z Miśki

AgatkaT - duży ten Twój szkrabek i świetna fotka z tą marchewką:)
 
Doris no rzeczywiście Julinka wygląda na okrąglejszą - to chyba powód do radości dla Ciebie:-) Pięknie na dłoniach się podpiera, u nas jeszcze tak dobrze nie jest...
larvunia fajną masz śmieszkę:tak:
agatkaT poważny facet już z tego Twojego Antka:tak:
mgordon​ ale masz kochanego niedźwiadka!!!
 
Dziewczyny no cudne maluchy, aż brak mi słów jakie słodziutkie i kochaniutkie szkrabiki, do wycałowania!!! :):):)

Mój śmieszek:
DSC_0080.jpgDSC_0098.jpgDSC_0078.jpg
DSC_0139.jpgDSC_0161.jpgDSC_0130.jpg

A to zdjęcie Tomek zatytułował: "taaaaaka była impreza wczoraj..." :)
DSC_0083.jpg
 
Madzioolka...Majeczka świetna i rzeczywiscie taki mały śmieszek. A na ostatnim zdjęciu to zapomniałas ją uczesać :-) chyba :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry