reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAWIADOMIENIA O ROZDWOJENIACH I GRATULACJE :)

Poisy, ogromne gratulacje!!! Bylas tak zniecierpliwiona a tu w koncu jestescie w komplecie!!!! Zycze wam szybkiego ochloniecia po ciezkim porodzie i wiele radosci z malutkiego Radusia!!!

KajaMaja , ty to potrafisz zaskoczyc!!! Juz sie do cesarki szykowalas a tu prosze!!! Gratuluje wam z calego serca ze Nikus jest juz z wami i mam nadzieje ze wszystko poszlo szybko i latwo bez bolu!!
 
reklama
wioletta.z pisze:
MAMY NASTĘPNEGO DZIECIACZKA


IWONKA urodziła  .dzidzia waży - 4280 ,mierzy -57 cm. .Poród przez cesarkę .

Wioletta..ja też Wioletta...mam nietypowe pytanie..TYlko ty informujesz o rozdwojeniach.Ska masz te informację????? ::) ::) ::)
 
Gratuluje Iwonko !!!!!!!!!
 

Załączniki

  • rose07.gif
    rose07.gif
    35 KB · Wyświetleń: 103
FRUTISEK dziewczyny przesyłają mi informacje sms-em lub ktoś przez gadu ,najczęściej mąż dziewczyny.


podajemy sobie nawzajem informacje i nie tylko ja bo także elpisek,czyli niedobitki lub jak ktoś woli najtwardzse kobietki na świecie :laugh: :laugh: :laugh:
 
Gratuluje Iwonko niezlego kolosika!!! Mam nadzieje ze szybko zdecydowali sie na cesarke i nie musialas sie meczyc!!! Wracaj do nas szybciutko i chwal sie swoim szczesciem!!! Duza buzka dla was!!!
 
KAJUMAJU-GRATULACJE, MALUSZEK ZASKOCZYŁ ALE DOBRZE, ZE WSZYSTKO OK

IWONKO-SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA I GRATULACJE!!!
 
Poisy nareszcie!!! ogromne gratulacje !!!!
Iwonko wracaj szybciutko do zdrowka ale klopsi heheh no no....!!!!
 
reklama
Iwonko - gratulacje! Nareszcie i Ty sie doczekałas! Wracaj i opowidaj - oczywiscie z fotkami :))
 
Do góry