reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zastrzyki neoparin w ciąży

Nela.

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Styczeń 2023
Postów
23
Cześć wszystkim!
Dziś, po długich latach starań, dowiedziałam się, że jestem w ciąży.
Od owulacji przyjmowałam zastrzyki z heparyny - neoparin 1x0,2 ml. Skonsultowałam się z lekarzem i przepisano mi nowy zestaw leków, w tym neoparin 1x0,4 ml.
Stąd moje pytanie - czy mogę dokończyć dotychczasowe opakowania (jedno nawet nie zostało otwarte) i podać sobie 2 zastrzyki po 0,2 ml? Czy koniecznie muszę wykupić zastrzyki o pojemności 0,4 ml? Niestety jest sobota wieczór, jutro niedziela, więc nie mam jak skonsultować się z lekarzem.
Może któraś z was miała podobną sytuację.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
reklama
Cześć wszystkim!
Dziś, po długich latach starań, dowiedziałam się, że jestem w ciąży.
Od owulacji przyjmowałam zastrzyki z heparyny - neoparin 1x0,2 ml. Skonsultowałam się z lekarzem i przepisano mi nowy zestaw leków, w tym neoparin 1x0,4 ml.
Stąd moje pytanie - czy mogę dokończyć dotychczasowe opakowania (jedno nawet nie zostało otwarte) i podać sobie 2 zastrzyki po 0,2 ml? Czy koniecznie muszę wykupić zastrzyki o pojemności 0,4 ml? Niestety jest sobota wieczór, jutro niedziela, więc nie mam jak skonsultować się z lekarzem.
Może któraś z was miała podobną sytuację.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
2x0,2 = 0,4, więc myślę, że to nie ma żadnego znaczenia 🤷🏻‍♀️ Tylko musisz się dwa razy kłuć - taka jest różnica.
 
reklama
reklama
Do góry