reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zasiłek rehabilitacyjny w ciąży

patka!97

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Luty 2024
Postów
44
Po poronieniu byłam na zwolnieniu i zaszłam w ciążę,na dniach muszę złożyć wniosek o zasiłek rehabilitacyjny.Czy któraś z Was go składała w ostatnim czasie ? Macie może wzór tego jak wypełnił wniosek lekarz prowadzący,mój nie miał z tym styczności jeszcze,a ja sama nie będę wiedziała jak to powinno wyglądać,a chciałabym to na jutrzejszej wizycie załatwic.
 
reklama
Ale Ty nadal jesteś zatrudniona czy masz nadal aktywną umowę? Z tego co wiem to tego wniosku nie wypelnia lekarz. Wypełniasz go Ty i płatnik składek.
Jeżeli masz nadal umowę to musisz wypełnić wniosek Zus Np 7.
A kiedy kończy Ci się okres zasiłku chorobowego?
 
Do góry