reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapomniałam tabletki

Dołączył(a)
1 Maj 2019
Postów
3
Dziewczyny, biore od 2 lat tabletki antykoncepcyjne, 19 kwietnia zapomniałam wziąć tabletki a 20 kwietnia doszło do zblizenia z moim mężem bez zakończenia. 3 dni po zaczęły boleć mnie piersi i znacznie się powiekszyły. Wczoraj zrobiłam test i wyszedł negatywny ale jest mi niedobrze, (nie wiem czy to ze wzgledu na stres) temperature mam normalna i to powiekszenie piersi. Z pierwszym dzidziusiem miałam objawy dopiero po terminie spodziewanej @. Myślicie ze jest mozliwosc ze zaszłam w ciaze ?
 
reklama
Rozwiązanie
Jak na moje szans nie ma. Raz ze bierzesz juz tabletki dlugo to jedna nie spowoduje wystapienia owulacji to dwa, ze bez finalu szanse sa o wiele mniejsze...
Jedna w pierwszyn tygodniu może. Kiedyś też zapomniałam i dostałam tabletkę 72h, bo po przerwie niby jest to możliwe.
Test mógł jeszcze nie wyjść pozytywny. Po mojemu to bardziej objawy zbliżającego się okresu ale pominięcie tabletki to zawsze ryzyko więc testuj jak okres nie przyjdzie :)
 
Przy pigułkach nie ma ani dni płodnych ani okresu... Tabletki tak działają właśnie, że blokują owulację a krwawienie jest tylko z powodu spadku hormonów. Raczej pominięcie jednej tabletki nie spowoduje wystąpienia owulacji, chyba, że zapomniałaś zaraz po przerwie.
 
Przy pigułkach nie ma ani dni płodnych ani okresu... Tabletki tak działają właśnie, że blokują owulację a krwawienie jest tylko z powodu spadku hormonów. Raczej pominięcie jednej tabletki nie spowoduje wystąpienia owulacji, chyba, że zapomniałaś zaraz po przerwie.

Zapomniałam jej 5 dnia nowego opakowania.
 
reklama
Jak na moje szans nie ma. Raz ze bierzesz juz tabletki dlugo to jedna nie spowoduje wystapienia owulacji to dwa, ze bez finalu szanse sa o wiele mniejsze...
 
Jak na moje szans nie ma. Raz ze bierzesz juz tabletki dlugo to jedna nie spowoduje wystapienia owulacji to dwa, ze bez finalu szanse sa o wiele mniejsze...
Jedna w pierwszyn tygodniu może. Kiedyś też zapomniałam i dostałam tabletkę 72h, bo po przerwie niby jest to możliwe.
 
Rozwiązanie
Do góry