reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapisy na Listę Lutówek 2009 i Listę dzieciaczków lutowych

reklama
Czesc dziewczyny;-)
Ja podczytuje to forum,ale nie zapisywalam sie nigdzie,zeby nie zapeszac.Niestety mam ku temu powody.Mam nadzieje,ze nie pospieszylam sie i bede z Wami do konca.
Jestem Kama i mam termin na 26 luty.Mam dwoch synkow,9 lat i 20 miesiecy(wczesniak)+Anioleczek z 14 tygodnia.Postaram sie pisac jak najwiecej.
 
Witaj Kamylko pisz jak najwięcej. Zapraszamy na wątek główny. :happy: Życzę Ci z całego serca, żebys dzielnie wytrwała do końca ciąży.

W którym tygodniu urodził się Twój drugi synek?
 
Witamy nowe koleżanki,

całkiem niedawno zmieniłam zasady dopisywania do listy (z powodu mam widm które tak szybko jak się u nas pojawiły i przywitały tak szybko nie wróciły ;-) i teraz dopisuję jak chociaż troszkę napiszecie nam o sobie, przywitacie się z nami i pogadacie o wszystkim i niczym na wątku Luty 2009 - czyli napiszecie ok 10 postów ;-)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry