reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapis KTG

Magdaa..K123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Sierpień 2018
Postów
184
Cześć dziewczyny,może któraś mi podpowie 5 grudnia mam cesarkę,przepływy okej,szyjka 4,5 cm ,młoda urosła ale lekarz wysłał jeszcze mnie na KTG (pierwszy raz się to zdarzyło) i z tym zapisem wróciłam do niego powiedział ledwo zerkając tylko „śliczny zapis”, podbił i tyle,w aucie zerknęłam i widzę ze jest jeden spadek do 90 uderzeń na minutę ,a podstawowa czynność serca wynosi 120 uderzeń ,gdzie trzy tygodnie wcześniej jak byłam na KTG to podstawowa czynność wynosiła 130 ponad ,jak myślicie czy to jest okej czy nie wiem skontaktować się z innym lekarzem ?? Czy to jest spowodowane tym ze tym razem dzidzia była spokojniejsza trochę ? Dodam ze to wyczekana ciąża tak bardzo nie chciałabym żeby się coś stało maleństwu i mam łożysko częściowo przodujące :(
 

Załączniki

  • 4322FA9C-B7EB-435C-B7AD-8785A0A776CB.jpeg
    4322FA9C-B7EB-435C-B7AD-8785A0A776CB.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 208
reklama
Dziecko się rusza w brzuchu, także niskie lub wysokie wartości są dlatego, że np. się oddaliło od peloty lub się mocno ruszało. Ja bym nie patrzyła na ten pojedynczy spadek, szczególnie, zę potem wróciło do "normy".
 
Dziecko się rusza w brzuchu, także niskie lub wysokie wartości są dlatego, że np. się oddaliło od peloty lub się mocno ruszało. Ja bym nie patrzyła na ten pojedynczy spadek, szczególnie, zę potem wróciło do "normy".
raz się włączył alarm,wydaje mi się kiedy się ruszyła właśnie,ale od razy jakby przestał więc nie pytałam,położna nawet wtedy nie przyszła myślisz,że to też od tego,ze "uciekła" ??
 
Mogło na chwilę dziecko uciec i ktg wyłapało twoje tętno zamiast dziecka. Jak ja leżałam w szpitalu to takie sytuacje się zdarzały.
 
Do góry