reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zapalenie pęcherza?

Kasia78915

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Maj 2021
Postów
387
Miasto
Kraków
Dziewczyny co byście zrobiły na moim miejscu. Jestem w 32 tc i dodatkowo karmię piersią starsze dziecko.. W poniedziałek byłam na wizycie i wszystko dobrze. Od wtorku dużo posikuje, czasami czuję lekki dyskomfort przy oddawaniu moczu, może pieczenie i swędzenie nawet czasami.. ciężko powiedzieć. Napisałam do swojego gina. Kazała wziąć antybiotyk Monural. Napisałam też do niej czy nie warto może przed wzięciem zrobić badania moczu i posiewu. Napisała że świetny pomysl. Mam już badanie ogólne moczu i wyszło dobre, bez bakterii ale ona napisała że proszę jednak wziąć ten monural i tak..sama już nie wiem co robić bo jednak leki to nie cukierki. Wyniki posiewu będą w piątek/sobotę. Napisałam też do niej że może bym przyszła wykluczyć infekcję intymna ale nie ma jej a tym tygodniu w gabinecie już. Ehhh sama nie wiem już co robić, bo ja mam mieszane te odczucia do moich objawów i czasami myślę że to dzidziuś uciska a też dużo piję...
 
reklama
A może po prostu dziecko Ci uciska pęcherz i stąd takie odczucia?
Nie skraca Ci się szyjka?

Moim zdaniem wyszłoby Ci coś w badaniu moczu. Jak nie jest bardzo źle, to bym poczekała do jutra na wynik posiewu.
 
A może po prostu dziecko Ci uciska pęcherz i stąd takie odczucia?
Nie skraca Ci się szyjka?

Moim zdaniem wyszłoby Ci coś w badaniu moczu. Jak nie jest bardzo źle, to bym poczekała do jutra na wynik posiewu.
Moze tak być, nic lekarz w poniedziałek nie mówił żeby mi się coś skracało. Nie jest źle właśnie i dlatego tak nie bardzo uśmiecha mi się branie antybiotyku bez badań i to opisywanego jako antybiotyk 2 rzutu w ciąży. ....
 
Raz miałam tak w ciąży, że badanie ogólne wyszło ok, ale w posiewie bakterie :/

Może spróbuj dzień - dwa duzo pić wody i do tego pić duZo soku z żurawiny ( taki 100%, np z apteki ) i w ten sposób doczekać do może sobotniego posiewu.
 
Ojej… jeśli to zapalenie pęcherza to polecam szybko je ogarnąć, choćby Monuralem jesli lekarz uważa że to bezpieczne w ciąży - to bardzo dobry lek. Ja miałam bezobjawowe, bakterie trafiły do nerek i to była katorga. Czułam się jakby mi ktoś bok ciała oszczepem przebijał. Ten ból nie był porównywalny nawet do porodu, a przeszłam dwa bez znieczulenia. Wylądowałam w szpitalu, tydzień w totalnych bólach na które nie działały leki rozkurczowe, a silnych przeciwbólowych nie mogłam przyjmować - uroki ciąży. Szybko reaguj.
 
reklama
reklama
Do góry