reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

reklama
Martuś znajoma ma identyczny:tak: w kolorze zielonym:tak: Bardzo go chwali i jest z niego zadowolona.
Jedne, czego żałuje, to to, że ma foteliki bez bazy samochodowej, więc na pewno warto taki zakup przy dwójce maluchów rozważyć:tak:
o ciesze sie ze tak napisalas, bo szczerze mowiac ciezko znaledzc jakakolwiek opinie o tym wozku w necie, bo to chyba dosyc nowy model. Licze sie z tym ze zaden wozek blizniaczy nie jest idealny, a ten jest troszke szeroki bo ma 92 cm szerokosci i nie bedzie przechodzil przez wiekszosc drzwi, ale moze chociaz dzieciom bedzie wygodniej :) Gdybys miala jeszcze jakis inf na temat tego wozka te dobre i te zle to bym byla wdzieczna :*
 
HAHAHA
ale jaja widziałam ten wózek w przychodni w czwartek i miałam naszym 3pakom pisać, że super wózek bliźniaczy widziałam, nie wiem jak się sprawuje, ale wygląda naprawdę super:tak:
 
Jasne, ze nie ma co popadać w paranoję, ja wstawiłam artykuł odnośnie kupowania fotelików z drugiej ręki, co innego od znajomego, rodziny. Dlatego podkreśliłam wcześniej, że wolałabym kupić tani nowy fotelik niż firmowy ale z niewiadomego źródła:tak:

Pisałam już o tym jakiś czas temu ! Jak używany fotelik to tylko ze sprawdzonego źródła żeby nie był powypadkowy !
i zgadzam sie w 100%,że wolałabym kupić nowy ,ale tańszy niż od nieznajomego :tak: Przecież to chodzi o bezpieczństwo naszego Dziecka !!!
 
widzialas kiedykolwiek powypadkowy fotelik ?? bo ja niestety raz /robilam za kierowce dla kolegow policjantow jak jechali na wypadek ... na szczescie byl tylko fotelik a nie dziecko w nim!!/ taki fotelik sie juz do niczego nie nadaje i widac to od razu po skorupie ... ja juz jeden raz sie przejechalam i teraz bede brala za pobraniem i otworze paczke zanim zaplace ... jak bedzie uszkodzony to po prostu nie przyjme paczki i odesle fotelik !! wtedy niestety jedzie na koszt wysylajacego !!

eliza nowe maxi-cosi sa w diobly drogie i na pol roku uzytkowania to bym tyle nei wydawala !!

nie interesowałam sie wogole fotelikami ,bo mamy obiecany od siostry ...ale fakt jest faktem,ze w tym foteliku ich dziecko jezdziło ze cztery miesiace...niby pisza,że do 13 kg,ale nie wiem jakie 13kilogramowe dziecko sie w nim zmiesci:-D Ich dziecko raczej z tych mniejszych a już ledwo sie miescil i smiesznie wygladał jak miał 5 miesiecy:tak:
 
Ostatnia edycja:
HAHAHA
ale jaja widziałam ten wózek w przychodni w czwartek i miałam naszym 3pakom pisać, że super wózek bliźniaczy widziałam, nie wiem jak się sprawuje, ale wygląda naprawdę super:tak:
o to fajnie bo ja go na zywo nie widzialam, ale zaden inny mi nie podchodzi , a ten chyba jedyny jeden obok drugiego do ktorego mozna dopiac foteliki :). Jak nie znajde w Łodzi nigdzie, to moze si eprzejedziemy do czestochowy bo tam maja od reki
 
reklama
Do góry