reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

reklama
dziś byłam w carrefurze i pampersa pieluszki do kąpieli były po 19,50zł :tak: ......tak na przyszłość mówię ;-)


Irtasia super udane zakupy !!! śliczności !!!
pampersa do plywania hmmm ja je uzywalam fakt kupione w niemczech i moim zdaniem nie sa fajne cisna malucha w brzuch bo maja dosc waska gume i taka ciasna tak jak zwykle
pieluchy pampersa dla mnei sa the best tak do plywania zdecydowanie polecam huggiessy ( tez bylam w sobote w carrefurze i ich nie widzialam)

ale sie obkupilyscie wOOW pieknisie ubranka
Irtasia uwielbiam tego kota sama kupilam sobie na dzieciecym taka szara koszulke z kociakiem a co tam.
 
Irtasia , nuska-sliczne sukienki:tak::-)

Tycia-twoje ciuszki tez mi sie bardzo podobaja:tak:-jak wiekszosc, tych ,które kupujesz Konradkowi.
Zawsze wydawało mi sie ,ze dla chłopców jest mniejszy wybor niz dla dziewczynek ale jak ogladam twoje róznosci, to stwierdzam, ze wcale tak nie jest:no::-)
 
nie wiedziałam ze są tez pampersa pieluchy do pływania, myslalam, ze są tylko huggiesy. Ale skoro sa gorsze to nic nie straciłam.
 
Irtasia , nuska-sliczne sukienki:tak::-)

Tycia-twoje ciuszki tez mi sie bardzo podobaja:tak:-jak wiekszosc, tych ,które kupujesz Konradkowi.
Zawsze wydawało mi sie ,ze dla chłopców jest mniejszy wybor niz dla dziewczynek ale jak ogladam twoje róznosci, to stwierdzam, ze wcale tak nie jest:no::-)

Dzieki,bardzo mi milo:tak:
 
Tycia,Irtasia Nuśka, śliczności!!!


Tycia
Ty kupiłaś sandałki z Bartka..jesli dobrze pamietam? Jestes zadowolona?
Pochodzilam po sklepach medycznych za ortopedycznymi bucikami i wrocilam z niczym. Po 1) buty wygladały na ciężkie i byly masywne, po 2. nie podobaly mi sie z wyglądu
po 3. kosztowały 135 zł :/
po 4. na lato one chyba byly za grube :/

Poszlam wiec zobaczyc na buciki bartka , wydają mi się podobnie wyprofilowane, kosztują troszke mniej, mają ciensze podeszwy i są lekkie....i teraz mam problem jakie kupić:/
 
Oliwieczka, wydaje mi się, że jeśli lekarz kazał Ci kupić buty ortopedyczne, to nie powinnaś kupować Bartka, nawet jeśli wydają Ci się za sztywne.
Ewentualnie idź do innego jeszcze ortopedy na konsultacje, żeby się upewnić, że są malej niezbędne.
 
reklama
Oliwieczka, wydaje mi się, że jeśli lekarz kazał Ci kupić buty ortopedyczne, to nie powinnaś kupować Bartka, nawet jeśli wydają Ci się za sztywne.
Ewentualnie idź do innego jeszcze ortopedy na konsultacje, żeby się upewnić, że są malej niezbędne.

maja byc lekkie, mają miec cienkie spody, odkryte palce ( te po domku) no i koniecznie uszywnioną pietke...moga byc ortopedyczne, ale nie koniecznie...ale lepiej by było... moim zdaniem one niczym sie nie rożnią.

Poza tym ogladałam na stronie z butami ortop. takie lniane ([przewiewne, sznurowane, odkryte paluszki) i one podobno nie są tak usztywnione jak powinny...dziś mi taka informacje przekazał pan, ktory pracuje w sklepie ortopedycznym.
Nie wiem co zrobić ...bo praktycznie nie ma wyboru w sklepach medycznych.
 
Do góry