reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Karina - przecież wiem że nie pokazałaś tej aukcji żeby potem z tajniaka rzucic sie na uzywane osłonki he he ... A na gacie pewnie że dam namiary .. Fajny ten kolorowy stanik... Kiedyś oprócz brzydkich staników królowały jeszcze ogrodniczki ..

Ale z aukcji kiedys z Sanya znalazłyśmy lepszy hit, gość sprzedawał używane wieszaki do ciuszków dziecięcych , takie jak się dostaje często do ciuszków , a do tego jakiś stary numer gazety o dzieciach dawał w gratisie ..

Ja swoje dwa nabyłam w H&M są takie zestawy biały i czarny za 79zł .. fajny materiał i wydają mi się bardzo wygodne , zobaczymy jak w praktyce.
 
reklama
Moje skarby:
 

Załączniki

  • Obraz 005.jpg
    Obraz 005.jpg
    400,6 KB · Wyświetleń: 36
  • Obraz 006.jpg
    Obraz 006.jpg
    353,8 KB · Wyświetleń: 41
  • Obraz 007.jpg
    Obraz 007.jpg
    394,2 KB · Wyświetleń: 29
  • Obraz 008.jpg
    Obraz 008.jpg
    401,9 KB · Wyświetleń: 36
Anaklim - Bardzo ladne i funkcjonalne zakupki... tylko tam przykro soe patrzy na to biedne lozeczko.
Zglosilas juz reklamacje?

A ja mam juz swoje zelazko tzn czeka u ochrony:-) Expresik! :-) wczoraj zaplacilam a dzis juz jest na miejscu.:-)

Musze przy okazji pochwalic poczte polska - przed godzinka listonosz dzwonil do mnie ze ma dla mnie paczuszke i czy jestem w domu. Gdy powiedzialam ze nie to zapytal czy moze ja zostawic u ochrony:szok: Oczywiscie sie zgodzilam, zeby nie musiec pozniej stac na poczcie. Za kilka minut pan zadzwonil jeszcze raz i potwierdzil zostawienie u ochrony, zyczyl milego dnia i ogolnie byla tak mily. Szok! To juz 2 mi sie zdarzylo - super!

Naprawde ja nigdy nie mialam problemow z PP, w przeciwienstwie do poczty wloskiej i irlandzkiej a teraz to juz jestem mega pozytywnie zaskoczona.:tak:

Zeby jeszcze policja zaczela robic to co do nicjh nalezy, szczegolnie ta w Cz-wie to byloby super! No i cz-wscy lekarze. Ale to juz marzenia scietej glowy.
 
Anaklim ale fajny wózio, spacerówka to jak dla sportowca wygląda ! Chyba się też skusze na komodę kąpielową bo bardzo mi się Twoja podoba.
 
Anaklim super zakupki, szkoda tylko tego łóżeczka. Ja też zamawiałam u nich łóżeczko, na szczęście moje było całe.
 
Anaklim - gratuluje zakupów , szkoda łóżeczka , te debilne firmy to nic nie potrafią zrobić jak nalezy ..

Karina - u mnie tez jest taki miły listonosz :)..
 
U mnie też z PP są fajni, szczególnie ci od paczek. Teraz im chyba prowizyjnie płacą za dostarczenie, bo właśnie dzwonią, przychodzą po południu bez problemu albo wieczorem, raz nas pytał czy w niedzielę przyjść, bo będzie w okolicy. I pełna kultura. :tak:
 
reklama
Do góry