reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Kicia - ja tez jestem za zakupem dobrych firmowych wozkow, uzywasz kilka lat i mozesz je odsprzedac po b dobrej cenie. Ja tak zrobilam z Mutsym ( wyszlam na 0 :-))a teraz spcerowka PegPerego ma prawie 3 lata i wciaz wyglada bardzo dobrze i nie ma zadnych usterek. Mysle ze Tobiaszek tez z niej jeszcze skorzysta.:tak:

Kicia - tam sie zbiera mleczko i co jakis czas je mozesz poprostu wylac.
Nie wiedzialam ze sa jednorazowe wkladki z silikonem... te ktore uzywalam mi sie nie sprawdzaly. :no: Ciekawe jak te beda sie sprawdzac.
 
reklama
Fajne te osłoi , ale chyba ktos przesadził , żeby sprzedawać używane :szok::szok:
Może wystawie jakies stare gacie he he ..

Ja mam dwa staniki do karmienia , zobaczymy co bedzie później..
 
Hehe Aniam - jak cos to daj mi namiary na te swoje gacie ;-)
Na allegro sa te oslonki nowe oczywiscie bodajze od 27 zl. a dalam ta aukcje bo opis i foto z ulotka mi sie spodobaly.
 
Fuj, to juz przesada zeby uzywane wkłądki sprzedawać, wiem ze to sie sterylizuje, ale to juz przegięcie. Ja chyba tez dokopie jeszcze jeden stanik bo ja mam taka wizje, ze jak juz sie urodzi Matylda to ja ugrzęznę w domu na wieki:-D, a poza tym je trzeba czesto prac wiec musze miec na zmiane.
 
ja też mam zamiar kupić ze dwa biustonosze- biały i czarny:-)
jeden zamówiłam na allegro. dizś doszedł, ale...masakra:szok: strasznie on wielki jak na 80 C i teraz bedę musiała albo go zwrócić, albo zamienić... juz więcej nie zdecyduje się, na zakup bielizny w ciemno:no:

karina- fajny pomysł z tymi osłonkami:tak:

anaklim- o to czekamy na foty:)

ja profilaktycznie zakupiłam sobie kapturki silikonowe z aventu... poprzednio uratowały one moje brodawki i laktację:-) mam nadzieję, że teraz sie nie przydadzą, ale... wolę dmuchać na zimne:-p
 
Ewa - ja staniki tez sobie ogladalam wstepnie na allegro ale potem pojechalam je kupic osobiscie bo z rozmiarami ciezko. Fajny sklep byl w Arkadzie, ceny takie jak na allegro.
ja mam takie, tam wlasnie kupione:
Biustonosz ALLES Mama New do karmienia 75B bikolor (413836288) - Aukcje internetowe Allegro - fajny jest choc ten material jest taki dosc dziwny, niezbyt miekki.
Biustonosz ALLES II A ciążowy i do karmienia 75C (413312526) - Aukcje internetowe Allegro - ten jest bardzo mieciutki i wygodny.
 
Karina, a jak sie nazywa ten sklep? Ja w Arkadii sporadcyznie bywam wiec nie wiem czy znajde. Ja zamowilam jeden stanik Triumpha w swietnym sklepiku na Jerozolimskich, gdzie znakomicie dobierają rozmiary, ale one sa drozsze wiec moze jeden bym kupila tanszy. ;-)
 
Ida - to nie w Arkadii tylko CH Arkada ul. Solec 81 pod filarami mostu Poniatowskiego. Ale nazwy sklepu nie pamietam.
O to chyba ten:
http://www.supermama.pl/firmowy/mapka_dojazdu.htm

Kurcze kiedys ( 3 lata temu) na rynku byly dostepne tylko ochydne staniory biale i czarne z dziura przez ktora wychodzil zdeformowany cycek. Te moje 2 to byly wyszukane perelki , ale traz widze ze jest duzo roznych staniczkow i to calkiem ladnych.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam jeden taki stanik Alles (ten biały) i jest świetny :tak::tak: Teraz planuję dokupić jakiś kolorowy :-p

Ja już jutro jadę nieodwołanie na zakupy, jakoś dzisiaj od rana myślę, że nie jestem gotowa więc chociaż złote tarasy chcę odwiedzić :-p
 
Do góry