reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

Karen - te piżamki właśnie ostatnio kupowałam Natalce na wyprzedaży. NIe wiem czy jeszcze b ęda te rozmiary, bo przeceny się kończą, ale jeśli będą to który kolor Ci odpowiada?
 
reklama
U nas body z długim rękawem też tylko do sukienek.. jak do bluzeczki czy bluzki z długim rękawem to body na krótki rękaw. Ja jakoś nie wyobrażam sobie dwóch warstw na długi rękaw.. ale ja widać niereformowalna jestem ::)
 
magdusiek nie pamiętasz ceny bo może nie opłaca się żebyś się kłopociła jeśli cena jest podobna do tej z allegro a kolor...byle się nadało do chłopaka wszystkie mi się podobają.
 
Karen, ja kupiłam za 39 więc bardzo się opłaca, będe dziś lub jutro to zobaczę, jeśli będa 9-12 rozmiary to Ci kupię.
 
a gdzie jest mothercare w warszawie??? Jest jeden czy kilka??


Już znalazlam. Niestety za daleko nie zdąże na przerwie. A piżamki super.
 
a wszystkie znalazlas???
bo jest ich kilka... w Wola Park, w Reducie, w Galerii Mokotow, w Arkadii i chyba w Klifie...



Prezes dostal dzis pieniazki od mojej babki na bluzeczki z dlugim rekawkiem, wiec mozemy wchodzic w sezon jesienny... ;)
 
reklama
Karen... a czy Sebus nie jest juz troszke za duzy na takie krzeselko???
gdybys je kupowala jak mial 5-6 m-cy, to co innego... fajne, stabilne, z blacikiem, pozycja pollezaca i moglby sobie do dzis i jeszcze dlugo, dlugo siedziec... i wszystko oki...
ale teraz, to on Ci usiadzie do posilku na byle czym i takie mocno zabudowane krzeselko jest mniej funkcjonalne...

ja mam podobne krzeselko od dawna i jestem zadowolona, ale gdybym miala kupowac dzis wybrala bym to ikeowe, albo za jakies 2 m-ce normalne dzieciece mebelki...
 
Do góry