reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO



Maty macie i zadowolone Dziecięcia są, a jakże :laugh: (nawet takie same macie maty)

jak zadowolone to my chyba też zakupimy :laugh:
 
reklama
takie śpiworki mam już zakupione do sklepu.

Dziewczyny są takie fajne rzeczy, że jak kupowaliśmy Laurze, to nawet o takich nie miałam pojęcia.

Zakupiliśmy również na sprzedarz grające szczoitki do włosów, sztućce zmieniające kolor pod wpływem temperatury,itp. 

 SZOK!
 
puzlę chcę kupić Yasiowi, które fajne Kobietki, bom chciała zamówić?

jutro jade po zabaweczki dla Yasia. mam juz wybrane modele i bedziemy sie bawić
 
Jazz, my mamy taką matę i Natalia bardzo zadowolona, a my jeszcze bardziej. Bawi się na niej sama, nowe rzeczy znajduje, teraz jest na etapie wpatrywania się w lusterko i łapania za szeleszczący kawałek. I cały czas zabawkami rusza i do nich gada.
 
od dzisiaj, ;D
ale już sama nie wiem, bo znalzałam fajną matę.. dla dorosłych, ale info puzlowe szukam dalej, a co masz coś ciekawego do powiedzenia na ww. temat Diablico? ;D
 
reklama
jazz pisze:
dziewczyny macie maty - jak się sprawdzają ? Mi bardzo podoba się ta http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84512823
Ja też mam taką matę i Nadia uwielbia sie na niej bawić! Kiedy ją kupiłam-jakieś 2 tyg. temu-leżała na niej tylko przez chwilę i zaczynała się złościc, wydawało mi się, ze ma zbyt wiele bodców. Teraz ona się bawi a ja odpoczywam. POLECAM! no i cena przystępna. Ja zapłaciłam w sklepie 279.
 
Do góry