reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla mamy i dzidziusia oraz odzież ciążowa :)

miałam usg 2 tygodnie temu-niestety było widać tylko pęcherzyk...mam nadzieję,że zobaczę zarodek na następnym usg za 2 tygodnie...moja ciąża jest zagrożona,bo nastąpiło plamienie...ale beta hcg ładnie rośnie,więc lekarze mówią,że będzie ok...:tak:dbaj o siebie teraz i nie przepracuj się!!!pozwól zadomowić się maluszkowi...;-)
 
reklama
Obawiam się że to nie jest niestety takie proste:(. Tak się akurat składa, że miałam okazję przypatrzeć się jakości tych warzyw i owoców z produktów dla niemowląt - To co kupujecie to produkty bez konserwantów, sztucznych barwników itp. Nie oznacza to wcale, że np. gotowana marchewka którą kupujecie dla dziecka nie zawiera metali ciężkich, zwłaszcza ze została zrobiona ze zwykłej marchwi która kujecie w sklepie. Dla tych które naprawdę troszczą się o malucha polecam dwa wyjścia: 1. własna działka na terenie nieskażonym 2. warzywa i owoce ze sklepów bio. Niestety w Łodzi w sklepach bio warzywa i owoce to żadkość, a jak już są - to bardzo drogie. Kupowanie w "budkach od rolników" to też kiepskie wyjście - nie mamy gwarancji czy nie uprawia on swojej marchewki w miejscu skażonym i bardzo często się zdarza że kupuje on po prostu taniej w tesco czy selgrosie (łatwo to poznać jak np. sprzedaje zimą pomidory i truskawki).
 
ZAPRASZAMY NA
KIERMASZ OBUWIA DZIECIĘCEGO


KOLEKCJA JESIEŃ – ZIMA
SKÓRZANE BUCIKI KANADYJSKIEJ FIRMY BEEKO

KIERMASZ ODBĘDZIE SIĘ 10.10.2009
W SIEDZIBIE FIRMY W ŁODZI UL. GDAŃSKA 80,

CENY OBUWIA ZA PARĘ OD 45–65

ILOŚĆ PAR OGRANICZONA!!!
 
Witaj ja też mam rodzić w maju choć z ostatniego usg wyszło że raczej będzie to koniec kwietnia ,jest to moja pierwsza i bardzo długo wyczekiwana ciąża.
 
:-:)-:)-(dziewczyny, znacie może jakieś sklepy z niedrogimi ciuchami ciążowymi?muszę już zacząć czegoś szukać,bo nie mieszczę się w spodnie:-( weszłam tylko do jednego sklepu dla ciężarnych -we wszystkich jest taaaak drogo?a może znacie jakieś lumpeksy dla przyszłych mam?pomóżcie.dziękuję i pozdrawiam...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć
Jakiś specjalnych ciążowych lumpeksów w łodzi to nie widziałam ale warto popytać w zwykłych lumpkach często sie tam fajne spodnie trafiają a i cena przystępna.Miłego buszowania.
 
witajcie :) ja urodze w lutym na poczatku gdzies tak ale Waniliowa jak bys chciala pochodzic po sklepach to jestem za :) bo wzielam dziekanke i nie mam co robic :( ehh :*
 
ja większość ciuchów ciążowych kupiłam na allegro,naprawde warto poszukac bo jest zdecydowanie taniej niż w sklepach a niektóre rzeczy są w bardzo dobrym stanie!!
 
reklama
Do góry