reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagadki grudniówek

reklama
Ketsa, też byłam zaskoczona, ale:

:" pyszna przekąska dla osób, które między posiłkami wolą przegryźć coś słonego. Dobrze wyprażone orzeszki sojowe przyprawione są ekskluzywną, odpowiednio przygotowaną solą mineralną, która zawiera o 43 % mniej sodu niż zwykła sól kuchenna. Zawierają dużo mniej węglowodanów i kalorii niż przeciętna słona przekąska ( jedna porcja dostarcza 109 kalorii ). Stanowią natomiast znakomite źródło białka, co czyni z nich idealną przekąskę, która w dodatku smakuje wyśmienicie."

czyli po prostu prazone ziarna soi!
 
czesc to ja Zuzia - siostra Wandy ;) jako że ona jest na spacerku pozwoliła mi zadać wam pytanie :)

oto ono:

gdzie w ciele człowieka znajdziemy matrix ???
 
....no chyba w głowie.....ale to tylko pierwsze skojazenie niestety na razie mój czas sie skonczył..... jak to zła odpowiedz to musze jeszcze pomyslec...... ;)
....bo jeszcze jest szansa ze Zuzia dała podchwytliwe pytanie... ;)
 
he he no pytanie rzeczywiscie podchwytliwe... wymyslilam je jush pierwszego dnia po tym jak Wanda powiedziala mi o tym waszym konkursie pytaniowym ;)

niestety - nie jest to głowa
 
reklama
ja obstawiam jeszcze oczy (jest taki motyw chyba jak Morfeusz tłumaczy Neo co to jest matrix i tam właśnie mówi że to świat który wciskany jest przez oczy aby oślepić przed prawdą...)

ewentualnie może jeszcze chodzi o konkretną część ciała przez którą człowiek połączony jest z programem "matrix" ale przyznam się że tego nie pamiętam ....i musiała bym szukać................. ale może nie o to idzie....?

no a pytanie ... bardzo Wańdziowate...... oj widać że Zuziu rodzina z was...i to z daleka ;) ;D
 
Do góry