reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

ilonka no slicznie :-) mam podobnie gnieciony dol sukni :-) mialas ja na kolach? ja mam na 3 kolach wiec jest troszke duza hhihi ale kola mam w sukni nie osobno nie mam halki z kolami mam wszysko razem i nawet jak siadalam w niej to ich nie czuc :-)
kupowalyscie suknie czy wypozyczalyscie? ja kupuje bo wypozyczenia a kupno to 300zl roznicy a kupujac dostalam weoln rekawiczki bolerko podwiazke mam dostac jeszcze wiec oplaca mi sie to :-)
 
reklama
ilonka piękny kolor włosów!!! ja właśnie od wczoraj intensywnie myślę nad takim (całe życie jestem blond-no nie liczę przefarbowania na ciemny brąz-wyglądałam komicznie :-D) to jest jakiś jasny brąz??? chodzi mi po głowie coś pomiędzy blond a jasny brąz ja bym to nazwała karmel albo jasny rudy :-D i weź tu wytłumacz fryzjerowi albo znajdź farbę w sklepie :-D



wsiadanie do auta w sukni ślubnej to też nie lada wyczyn :D
 
justynka ja mam teraz ladny kolorek hihi nie chwalac sie hihi ni to braz ni to ciemny blond ladny :-) poszukam zaraz foty jakiejs na necie to Ci pokaze co mam :-)
 
Dzień dobry wszystkim!! 81.gif

justynka bardzo mi przykro z powodu @...1122.gif ale dobrze, że jesteś optymistycznie nastawiona, więc w następnym cyklu się uda!! :-)

Dziewczynki ślicznie wyglądaliście w dniu ślubu. W moim przypadku to wszystko jeszcze przede mną... Muszę się zebrać i pójść sale zarezerwować a terminy są kosmiczne, nawet 2 lata trzeba czekać...
karolinko nie martw się w ciąży pozamacicznej ponoć beta dużo wolniej przyrasta a Ty dwie tłuste krechy miałaś bardzo szybko więc uszy do góry!! ;-)

U mnie już po owu i weszłam w fazę maniakalno-objawową jak to karolinka określa :-) było dużo 1738.gif wiec mam nadzieję, że Zobacz załącznik 423981 dotarł do celu :-):-):-)
 
Justynka chodzi Ci o ten co miałam na ślubie czy sesji???????? Jak na śubie to był najgroszy kolor w moim życiu chyba , bardzo żałowałam ze nie poszłam tych włosów przefarbować do innego fryzjera bo chciałam taki blond jaki miałam na sesji , teraz mam całe czarne ale chce coś takiego , akurat długość włosów mam prawie tak jak u tej babce na fotce wiec tak to by wyglądało ogólnie :) , krzywke mam na bok :) wiec mysle ze chyba źle by nie było :) bo juz mam dość czarnulki :) jakoś tak sie szaro czuję :)

rude.jpg


Bobo- Ja kupiłam suknie używaną za 800zł jak sie ie myle, ale była śnieżnobiała wyprana w pralni i była na 3 kółkach , pod spodem miałam halke, była cała drapowana, z tafty, bolerko miałam ale ani razu nie założyłam , bo zapomniałam o nim :sorry2: wszystkie dodatki dokupowałam sobie osobno :)
 
Bobo świetny kolor!! Bardzo rozświetla buźkę!! :-)
Ilonka bardzo mi się podoba ten kolor i fryzurka mega!! Chyba sobie wydrukuje i pójdę z tym do fryzjera bo włoski mam podobnej długości. Tylko jak tu zejść z czarnego na taki kolor?
 
Suonko ooo masakra ale sie uśmiałam z tych wygibasów mrówek hahaha !!!!!!!!!!!!!!! no to teraz czekamy na efekty tych Waszych wyczynów :D

Bobo- super kolorek !!!!!! mnie sie podoba :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dziewczyny jak myslicie za 2 tyg bede mogła juz isc do fryzjera ??????? chyba sie nic nie stanie jak zmienie ten kolor ?????????? bo juz nie wiem !!!!!!!!!!!! bo to trzeba bedzie rozjaśniać najpierw a potem farbe nakładać !! ale zagubiona rozjaśniała juz w ciązy chyba wiec chyba nie ma problemu co ??????????????


Suonko no własnie trzeba je napierw rozjaśnić a potem nałożyć odpowiednią farbę bo ja tez mam czarne :p
 
no kolorek naprawde super ja mam jasna karnacje wiec ladnie pasuje i nie postarza hihi :-)
ilonka ja mam dol po czesci drapowany tak jakby szedl na ukos i nachodzi na normaly material tafte zakonczona takim ladnym haftem, ja za suknie ze wszystkim 1500 dalam i tak sie zastanawiam czy ciezko bedzie ja sprzedac po slubie :-)
 
reklama
Bobo no ja sprzedałam moją za ok 450zł z rękawiczkami, welon nie przedany bo podobno sie tego nie robi :) wiec nie ma szału ale to i tak nieżle ::) a moja znajoma zapłaciła za swoją 2 lata temu albo i rok temu juz nie pamietam 3 tys i do tej pory wisi w szafie , ciągle wystawia na aukcje ale nikt nie chce brać bo ona chce za nią chyba jakoś 1500zł !!!!!!! jak sie komuś spodoba to napewno ktoś kupi ale raczej za ok 1 tys albo i mniej !!!!! nigdy sie nie sprzeda za tą cene co sie kupiło !!
 
Do góry