reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Juz teraz jestem na 100 % sorki ale mialam goscia ;-)

Marysia moze zrobisz sobie suwaczek.
Jesli kazda bedzie miala bedzie latwiej ja( sorki za slowo) zidentyfikowac od razu po suwaczku :-)
 
Ostatnia edycja:
Marysia ja już wczoraj uciekłam do łóżeczka bo mnie coś choroba zbiera:( a co do objawów to poza bolącymi sutkami (których nigdy nie miałam) to nic! ani na fasolke ani na @...
MałaMi rozumiem twoje rozczarowanie bo wczoraj miałam to samo:no: ale może jeszcze nic straconego tylko za wcześnie zrobiłaś??
 
Witam dziewczynki w ten niedzielny poranek. Ja tylko na chwilkę, bo do pracy muszę niestety iść:( Wczoraj przyszłam tak padnięta, że nie miałam siły nawet do Was zaglądnąć,ale dziś po pracy na pewno tu wstąpię i mam nadzieję,że ktoś jednak przejmie tego berka;-) Do zobaczenia później :)
 
reklama
Witajcie dziewczynki - KATY suwaczek kiedys wstawilam z wiekiem synka ale nie wiem gdzie wpisac zeby linka nie wklejac za kazdym razem :sorry:
Dziewczynki - MALAMI, SOLCIA I ASICZKA - pozostaje Wam czekac moze testy za wczesnie zrobione, ktoras przeciez musi mnie uwolnic od biegania :-) nadal zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
i sle ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
SOLCIA kuruj sie zatem - ja kupilam syropek *spam* bo kiedys pisalyscie o nim, bo u mnie maz i synio cos przeziebieni - ja narazie zasmarkana wiec wole nie ryzykowac czegos wiecej. A gdzie reszta kobiet ?!!!
 
Do góry