reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

dokladnie na temat edukacji sexualnej w polskich szkolach nawet nie bede mowic bo szkoda sie denerwowac no ale nic nie poradzimy ze nauczyciele tych niby przedmiotow sa na nie nie przygotowani i na slowo penis pochwa czy sex sie czerwienia i zmieniaja temat tak bylo u mnie w szkole i ostatnio nawet w telewizji niania mowila na tvnstyle w programie przy tablicy czy cos takiego
 
reklama
Zagubiona jak się czujesz i twój mały wstydzioszek? Nawet nie wiem szczerze mówiąc dlaczego będą ci zakładać ten szew na szyjkę...:zawstydzona/y:

A zmieniając temat to nie mogę się już doczekać świąt i wolnego! W końcu trochę czasu dla mężusia i na odpoczynek:tak:
 
ktosiulek coraz silniejszy jest i coraz czesciej daje o sobie znac, ja tez nie wiem czemu i zadzwonie jutro do gina bo nie chce byc usypiana niech mi pessera zalozy a lutke pod jezyk da,

a ja pierogow nie moge sie juz doczekac hehe
 
Ale napisalyscie przez weekend:-)
nie za bardzo wiem co to jest grupa zamknięta, więc nie udzielam się na ten temat:-)
pytałam już kiedys ale nikt mi nie napisał, czy siemię lniane można pic cały cykl??? proszę napiszcie bo ja usilnie pije i nie wiem czy powinnam:-):-)
 
MałaMi siemię lniane możesz pić cały czas, nigdy nie słyszałam o przeciwwskazaniach.
Dziewczyny założyły taką grupę zamkniętą żeby wklejać tam zdjęcia i żeby nikt z zewnątrz nie mógł ich oglądać, ale dokładnie ci nie powiem co i jak.
 
O widze ze cos sie ozywilo to super
Ja wlasnie odprawilam gosci i teraz leniu****e. mialam siostre z mezem i synem. Pogadalysmy o sietach, o rodzicach, prezentach i wigilii .

Pytalam kiedys o pomoc w wyborze kolczykow, I powiem wam ze po zobaczeniu ich w sklepie zrezygnowalismy z tamtych a kupilismy te 9ct Yellow Gold & Crystal Drop Earrings - H.Samuel the Jeweller

Tylko nasze swieta stoja pod znakiem zapytania, bo nie wiadomo czy tata nie bedzie mial operacji w czasie swiat
 
reklama
Do góry