reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

ilonko te testy dziwne sa wg bety jest ciaza w poniedzialek powtorzysz i bedzie o duzo wyzsza napewno ;*
Katrinko ja w 16tc czulam pierwsze bulgotki motylki itp a w 18 juz mocniejsze byly :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
no ale dziewczyny, gdyby dopiero zaczeła rosnąć beta to by mi te 2 testy nie wyszyły a na pewno nie ten z środy !!!!!!!!!!!!!! wiec zarodek był ale sie nie utrzymał , przeciez inaczej tego nie można wyjaśnić!!!!!!!!!!!!!!!! no wiec dlaczego mi wyszedł dziś test o czułości 25 jak mam bete 11 ?????????????? przeciez to nie mozliwe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wiec kolejną ciązę własnie trace !!!!!!! taka jest prawda !!!!!!!!!!!
nie potrafie utrzymać ciąży wiec nie jest mi już dane dziecko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ilona nie pisz ze nie potrafisz utrzymać ciąży! przecież masz już jednego szkrabika więc wszystko jest ok. tak więc bądź dobrej myśli. wszystko będzie ok. powtórz w poniedziałek bete i sama się przekonasz.
 
3 razy pod rząd bedzie poronienie wiec jak mam to wyjaśnić, nie potrafie utrzymać ciąży i juz , a bety nie robie już, po co ???? jak zaraz dostane @ !!! to bez sensu juz jest !!!!!!!!!!!!
jest mi tak żle :((((((((((((((((((((((((((((((((
 
Ilonka trzymaj się kochana, jakby nie było bedzie dobrze, głowa do gory, grunt to się nie załamywac:-) wiem, że latwiej jest powiedziec ale pamiętaj, że jesteśmy z Tobą i wspieramy Cię jak możemy:-)
Matynka witaj w naszym gronie, powodzenia:-)
 
ilonko temp wysoka nie spada beta bedzie rosla wszystko bedzie dobrze kochana nie denerwuj sie wiesz ze stres szkodzi nie wolno zle myslec pomodl sie zobaczysz bedzie dobrze:-)
 
Kochana, nie wpadaj w panikę... Najważniejsze to zachować spokój, bo nerwy na pewno nic nie zmienią :-(
Ja wiem, że łatwo się mówi i że emocje są silniejsze, ale pamiętaj o tym, że tu jesteśmy i Cie wspieramy...
W poniedziałek na pewno okaże się, że wszystko w porządku, a jeśli nie, to awsze można zacząć od nowa!!! :***
 
Ilonka wiem co czujesz...............naprawde i wiem ze zadne slowa teraz nie podniosa Cie na duchu.
Wiec przytulam Cie w ciszy




Agnieszka no to do boju :tak: tylko zeby jakos przetrwac te kilka dni z tym okropnym bolem

Witaj Martynka i (*) dla Twojego Aniolka
 
reklama
ilonka a ja miałam rok temu przy cp betę 44 i wychodziła I kreska!!!! więc te testy nie są do końca wiarygodne... Ważny jest przyrost... jak@ nie przyjdzie do pon to zrób betę...
Trzymaj się słońce i NIE WOLNO CI MYŚLEĆ ŹLE!!!! Masz syna, czyli możesz mieć dzieciątko!!!!
wiem, że nic Cię nie pocieszy teraz i marzyłaś by beta była 1100 a nie 11, ale kochana nie załamuj się... jesteś zdrowa masz pięknego synka, wspaniałego męża- na pewno Wasza rodzinka się powiększy !!!! ja to WIEM !!!!
 
Do góry