reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

losiczka ja mam nadzieje ze mąż jednak zmieni zdanie, a poza tym mów mu ciagle ze TY nie chcesz rezygnować, przeciez taka decyzja powinna być wspólna a nie tylko jednej strony , Boze no serce mi sie kraje bo wiem jak strasznie chcesz to dziecko, nastawiłaś sie, a teraz co????????? tak z dnia na dzien musisz sie pogodzić ze to ostatnie staranie było !!!!!!!:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
strasznie chce abyś dalej kontynuowala starania ale mam nadzieje ze ten cykl bedzie szczęśliwy !!!!!!!!!!!
Martynek witam Cię serdecznie !!!!!!!!!!! światełko dla Waszego aniołka
[*] !!!!!!!!! i życzę powodzenia,:-D:-D:-D może napisz jeszcze coś wiecej o sobie :tak::tak::tak:
 
reklama
Już piszę...:-p Jesteśmy z mężem prawie półtora roku po ślubie... Po stracie byliśmy naprawdę załamani, zdecydowaliśmy, że na jakiś czas zrezygnujemy ze starań. Ta rana musiała sie jakoś zasklepić w naszych sercach, żebyśmy mogli spokojnie pozbyć sie strachu i wątpliwości... Myślę, że teraz jesteśmy już gotowi i bardzo tego chcemy...:happy2: Mimo wszystko, gdzieś tam na dnie serca nadal jest obawa i lęk, że to wszystko sie powtórzy. Chcę być jednak dobrej myśli. Pozytywne nastawienie już nie raz okazało się kluczem do sukcesu:-D
 
BETA 11 !!!!!!!!!
Tak wiec pozamiatane !!!!!!!!!!!!!!!! była pewnie wyżej ale spadła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo by mi testy jej nie wykryły a wykryły coś wcześniej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo to wygląda jakby ona dopiero zaczyna rosnąć a tak nie jest bo przeciez testu wyszły z bladymi kreskami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!\
 
martynek witam;-)a w którym cyklu udało ci sie zajsc w 1 ciąże??
losiczka nie wiem jak sie tam sprawy maja u ciebie czemu ostatni cykl ale mysle ze bedzie owocny!!!!
ilona człowieku pisz jak beta!!!chcesz zebym na zawał zeszła??!!!
 
witam dziewczyny

ilonka
zaciskam &&&&&&&&&&&&&&. nie myśl tak negatywnie. nie denerwuj się i poczekaj do poniedziałku i sprawdź jeszcze raz bete. i zobaczysz że urośnie.

Jeśli chodzi o testy to pisałam już że Quick Vue i PRE-TEST z czułością 25 i AMIL z czułością 20 są dobre i te polecam.

Wpiszcie mi nowe dane do tabelki bo dzisiaj @ przyszła. Nowy termin @ 28,11 cykl 4 wszystko inne bez zmian

Witam nowe starczki

Popisze więcej wieczorem bo teraz mnie mąż wygania z kompa
 
nieeeeeeee, ciąża jest ale zaraz jej nie bedzie, bo skoro dzis beta 11 to dlaczego mi testy wychodzą o czułości 25 !!!!!!!!!!!!!! jest tylko jedno wyjaśnienie, BYŁA BETA WYZEJ DLATEGO MI WYCHODZIŁY A TERAZ MALEJE_SPADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma innego wyjasnienia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ilonka bądź dobrej myśli - zrób bete w pon -zobaczysz jak przyrasta.
Może jest zbyt wcześnie.... i dlatego taka mała... może Twój organizm potrzebuje więcej czasu aby się rozkręcić i więcej tego hormonu naprodukować!!!! głowa do góry!!!!
 
reklama
czesc Dziewczynki,

Zagubiona - w pierwszej ciąży ruchy dziecka zaczyna sie czuć tak równiutko w połowie, w drugiej mogą być wyczuwalne już wcześniej, tzn. ok. 16 tyg., ja juz nie pamiętam, ale chyba tez tak około połowy czułam, z tym, że po tak dłuuugie przerwie między ciążami to tak jakbym drugi raz w pierwszej była... zobaczymy jak będzie tym razem.

ilona - mi tez na testach Clearblue wychodziła słaba druga kreseczka, po dwóch dniach także, dopiero jak zrobiłam elektroniczny, to napisało czarno na białym PREGNANT 2-3 (czyli ciżą 2-3 tydz.).
Gdyby NIC nie było, to nawet śladu kreseczki by nie było, nawet cienia.

losiczka - my kobiety mamy swoje sposoby i na pewno wpłyniesz na męża.... skoro zdecydowaliście się wspólnie, że zaczynacie staranka to decyzja o zakończeniu też powinna byc wspólna.
 
Do góry