reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

BOBO dziękuje :) Postaram się być cierpliwa, zobaczymy co z tego będzie :) Ale i tak moje wrażenie, że się nie udało jest coraz większe:) Oprócz czasem kłucia jajników nie czuje kompletnie nic. Nawet bólu piersi :)

Ilonko wszyscy jeszcze śpią, odpoczywają, jedzą rodzinne śniadania :) My zaraz wyjeżdżamy 100 km do moich rodziców na kluski ziemniaczane :D

Całuje Was wszystkie i życzę miłego dnia !!!
 
reklama
Dzień dobry.
Moje maluchy już grasują a ja dziś cierpiąca jestem @:no:
Zaraz trzeba zmontować jakieś śniadanko bo kawuśka oczywiście już pachnie....miłego i udanego weekendu:-)
 
Viola eeeeee tam, nawet nie chce patrzec,@ sie własnie zbliża na bank !!!!!! :wściekła/y:ale juz ryczeć mi sie nie chce, wiec nadrabiam uśmiechem :tak:nic nie poradzę
ania- miłego dnia :-D
silene -wzajemnie :)
 
czesc kochane :-)
widze,ze wy juz od rana zamiast spac,na BB piszecie :-D;-)
moj mezus na rybkach,dzieci spia to mam chwilke na kompa.:tak:
Ilonka nie smutaj,przyjdzie i na ciebie czas :tak::tak::tak:
Silene powodzenia ;-)
Ania ,Viola
u mnie tez dzisiaj kluski :-D..wczoraj maz powiedzial,ze mam obrac ziemniaki,a jak wroci z ryb,to bedzie tarl..i robimy na obiad kluchy ;-)
Bobo fajnie,ze do nas zajrzalas i u ciebie/u was wszystko OK ;-)
 
Cześć dziewczynki:)
dziś mój 36 dc, rano test negatywny:( jedno wielkie NIC, ani ciąży ani @. Te moje długie cykle staną się podczas starań prawdziwym koszmarem:-(. W ciąży nie jestem a na nowy cykl nadal czekam. Ehhh ....
Miłej soboty:) ja biorę się za sprzątanie.
 
u mnie juz syn wstal,zrobilam mu sniadanko i wcina ogladajac bajki,a cora jeszcze smacznie spi..i dobrze,niech sie wyspi to moje malenstwo,bo jest przeziebiona i w nocy zle spi,bo ja katar meczy..
silene ja nie prasuje,no chyba ze cos trzeba wyprasowac ;-)
chyba zaraz bedzie u nas padac....wrrrr...dobrze,ze dzisiaj nie musze nigdzie wychodzic..
 
hej dziewczynki
witam Was sobotnio :)
i zmykam zarazem życząc miłego weekendu ... czuje, że jak się pojawię jutro- będę miała co nadrabiać :))))
 
reklama
madlen79 ja nie wiem ale mam taką manię jak się mój pierwszy syn urodził to musiałam wszystko prasować bo miał uczulenie praktycznie na wszystko i do tego astmę więc mówili żeby prasować to prasowałam i tak mi już zostało do dziś no i z żelazkiem w ręku już od 15 lat:-)
 
Do góry