reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachcianki w czasie ciaży

reklama
A piłyście kawkę z Amaretto? oczywiście w ciąży nie wskazana, ale... mniam, mniam, mniam....

A mnie kusi , zeby zrobić blok, o którym wcześniej pisałyście i ... Monisia chyba tez skusze się na sałatke jarzynową...

i oczywiście snickersy, snickersy, snickersy... Karolinko ja lubię białą bąboladę, tak wieczorkiem jak sie rozpływa w buzi...:happy:

a tak w ogóle to my jesteśmy na początku czy końcu ciąży?:baffled::-D

o blok, też wczoraj o nim myślałam. Wygrał jednak jabłecznik z kokosem i polewą chałwową. Już się studzi zaraz zjem sobie kawałek :-)
 
Mi sie dziś w nocy śniło, że sama sobie takiego snicersa zrobiłam (elisabeth;-)) i połaczyłam ciasto czekoladowo-chałwowe z masą karmelową (tą, co to powstaje po ugotowaniu puszki skondensowanego słodkiego mleka), do której rozsądnie dodałam masło (żeby nie za słodkie było) i orzechy... Aż poduszkę zaśliniłam :-D:-D:-D
 
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... dziewczyny, jak mnie nosi!!

Mam ochotę na coś dobrego do jedzenia, a nie wiem na co:eek::eek::eek:

Podjadam co chwilę coś, ale to nie to co mi się chce...

Kurde, oszaleje zaraz...

Chyba odpale Scenica i pojadę do Reala... :baffled:
 
Zaczynam spełniać moje "ostatnie życzenia" przed porodem-wczoraj zjadłam pizzę z podwójnym serem i sosem czosnkowym :-D Plus śliwki w czekoladzie :-D
 
hej :)
ja mam świrka na punkcie owoców !:) zwłaszcza grejfrutów, nektarynek. Trzęsę się też na widok jabłek utartych z cukrem :) że już o arbuzie nie wspomnę :)

 
reklama
Do góry