reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
no tak jak sie ma cos pod nosem to se tego nie widzi :-) ostatnio bylam w multi ale ogolnie to zadko tam chodze, wogole zadko chodze do kina, jak je wybudowali to pierwszy raz poszlam chyba po 2 latach ;-)
 
hmmm, trzy mamusie z Zabrza? dopisze się, choć ja tylko przez Zabrze codzinnie dwa razy jeżdże: do i z pracy :-) jestem z Gliwic. mogę sie podłączyć?

a w sprawie Multikina - byłam ostatnio na Testosteronie :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled:
teraz wybieram sie na Iluzjonistę :-)
 
Widze ze grono sie powieksza !!!
Elen mamy dzieci w tym samym wieku zapraszam Cie rowniez na forum dzeci czerwiec 2005 mamy czerwcowe :)) A testosteron widze Ci sie nie podobal ?? zastanawialam sie czy isc ale widze ze w takim wypadku nawet mi szczesliwie czasu zabraklo

Moze ja sie przedstawie :)) Jestem Gabi a moj synus to Olaf w czerwcu stuknie mu dwa latka no i oczywiscie jak kazda mama jestem baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo z niego dumna:-)
 
Widze ze grono sie powieksza !!!
Elen mamy dzieci w tym samym wieku zapraszam Cie rowniez na forum dzeci czerwiec 2005 mamy czerwcowe :)) A testosteron widze Ci sie nie podobal ?? zastanawialam sie czy isc ale widze ze w takim wypadku nawet mi szczesliwie czasu zabraklo

Moze ja sie przedstawie :)) Jestem Gabi a moj synus to Olaf w czerwcu stuknie mu dwa latka no i oczywiscie jak kazda mama jestem baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo z niego dumna:-)

Cześć Milka!
Czasem do was zagladam (na czerwiec), bo moja Julenka jest z lipca :-) :-) :-)
A od Testosteronu zdecydowanie lepsze jest "Ciało", którego twórcami byli mniej więcej ci sami ludzie :tak: ale to dostępne już chyba tylko na dvd albo w wypożyczalniach
 
No to w sumie ja się chyba też mogę dołączyć. Obecnie mieszkam w Świętochłowicach, ale w Zabrzu mieszkam często, bo stamtąd jestem. Mieszkałam na Skłodowskiej przez 14 lat, potem na K. Miarki a tera zmoja rodzinka mieszka na Chopina w Mikluczycach. Kocham to miasto. Jak tam jadę to przypominają mi się same najlepsze chwile "młodości" :-) .
 
reklama
Do góry