reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

Nie strasze ale trzeba byc przygotowanym na najgorsze lepiej sie rozczarowac pozytywnie niz byc zaskoczonym ;-);-)
A Maksowi nawet nie wiedzielsimy kiedy wyszly 5 :-D
 
reklama
MaartaTrzymajcie sie dzielnie!!!!

Woloszki u nas tak samo przy piatkach bylo jak u Maksia.Kapelam sie jak wystawaly.Franek wogole zabkowanie na relaksie przeszedl.Wogole nie marudzil nie mowiac juz o zaburzeniach snu.Tylko lala sie jak z kranu mu z buziaczka....
za to pewnie w wieku dojrzewania da nam popalic......;-)
 
MaartaTrzymajcie sie dzielnie!!!!

Woloszki u nas tak samo przy piatkach bylo jak u Maksia.Kapelam sie jak wystawaly.Franek wogole zabkowanie na relaksie przeszedl.Wogole nie marudzil nie mowiac juz o zaburzeniach snu.Tylko lala sie jak z kranu mu z buziaczka....
za to pewnie w wieku dojrzewania da nam popalic......;-)

hehe Buba szykuj jakiś paralizator, albo co...;-) bo jak mu sie nazbiera przez te lata dzieciństwa :-D
U nas nadal tylko 1,2 i 4 :-)
 
U nas sie zaczelo ida 5:szok: i to w sumie bezobjawowo.Victor co prawda paluchy wpycha do buzialki i wyjada wszystko co twarde w domu:-) to nocki spokojne i wogole nie marudzi.Oj takie zabko to ja prosim:yes:Pierwsza lada moment sie przebije juz sprawdzalam:-)widac ja golym okiem a i wyczuc da sie pieknie:-)Normalnie bezobjawowo alez jestem szczesliwa.
 
Vici, u nas trójki idą, ale jest niezła jazda, Natalka w gole nie chce spac, to znaczy jak juz usnie to jest ok, ale jak usypia, godzinami i miałczy i rece w budzi ma 24h na dobe, nie mowiąc juz o kałużach sliny :-D ;-)
 
vici tak właśnie u mnie bezobjawowo wychodzą ząbki tzn Dominice nie mnie.
Teraz wybija nam się do końca prawa dolna trójka.
Domini ma non stop coś w buziaczku jak nie pluszaki to klocki lub rączki.
Ale wiecie co wczoraj robiłam Dominice przegląda w zębach i wydaje mi się że jej też piątki górne ruszyły.Można je wyczuć pod palcem.Choć może się mylę zobaczymy w późniejszym czasie jak to jest z tymi piątkami u Domini
 
reklama
Do góry