reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

reklama
No idą jak burza.Ja myślałam,że Victor Frania dogoni a pewnie wyjdzie na to,że Antoś przegoni wszystkich:-D Wiem,wiem to nie wyścigi ale poklikać można.
 
Nas chyba też wszyscy za chwilę przegonią. Kuba ma na stanie 6 ząbków i od kilku miesięcy żadnych zmian:no:.
 
Zuzia, nie martw sie - my mamy 2. Kilka dnie temu nam trzeci zaczal kielkowac, a w kolejce juz widac 3 nastepne. Wiec nie jestescie na koncu ;-)
 
No to możemy już napisać ze dziś się wybiła dwójka prawa górna.
To na stanie mamy 6 ząbków.
Oj coś te ząbki Dominiki teraz szybko idą w ciągu 3 tygodni 3 zabki tydzień w tydzień.
A więc mamy 2 dolne jedynki
dwie górne jedynki
dwie górne dwójki
 
A u nas stan nadal bez zmian, czyli od kilku miesięcy jeno 8, po 4 na dole i i u gory. Chociaż te dwa na dole sa tak napuchnięte z białym punkcikiem, ze pewnie lada dzień się coś pojawi. No i się znowu baaardzo ślini.
 
reklama
U nas pojawila sie przedwczoraj dolna dwojka wiec mamy 8 zabkow. A widac juz ze czworki bede lada dzien sie przebijac stad brak apetytu u Maki i silny slinotok. Wszysko gryzie a najbardziej sloneczne okulary Maksia. :-D :-D
 
Do góry