reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie naszych pociech :|

Mój mały ma już 8 ząbków (4 na dole i 4 na górze) od jakiś dwóch miesięcy. Niedawno zauważyłam że ma opuchnięte dziąsełka z tyłu, zarówno u góry jak i na dole. Czy to możliwe żeby szły mu np. czwórki??? Trójek jeszcze nie ma.

Od jakiegoś czasu mamy spokój z dwoma karmieniami nocnymi (wystarczy jedno), ale wczoraj i dziś budzi sie po 30 min. z płaczem, ale to nie głodzik.
 
reklama
czyli co tylko moje dziecie jest bez zebow jeszcze tak? :-D
ciekawe czy w ogole kiedys jej urosna :-p
moze w wieku 25 lat dostanie mleczakia hehe :-D
 
zaczynam sie troche bac, ze bedzie moja miala taki sam problem jak moj brat :baffled:
dlugo nie mial zebow, a potem pchaly mu sie wszystkie na raz i bardzo zle to znosil i ponoc niebezpieczne to bylo - moja mama musiala ciagle z nim do lekarza chodzic i czyms mu smarowali dziasla...nie wiem o co chodzi, ale moja mama bardzo zle to wspomina :eek:
 
zaczynam sie troche bac, ze bedzie moja miala taki sam problem jak moj brat :baffled:
dlugo nie mial zebow, a potem pchaly mu sie wszystkie na raz i bardzo zle to znosil i ponoc niebezpieczne to bylo - moja mama musiala ciagle z nim do lekarza chodzic i czyms mu smarowali dziasla...nie wiem o co chodzi, ale moja mama bardzo zle to wspomina :eek:

No ciekawe jak to u Toli będzie. Rzeczywiście długo jej nie wychodzą te ząbki.
 
Agutek pisałam to już kilka razy na forum. Ja dostałam pierwszego zęba w wieku 1 roku i 2 miesięcy. Także Twoja mała ma jeszcze kuuuuuuuupę czasu:)
 
Żona kuzyna miala pierwszego ząbka w wieku 13 miesięcy. A jej mała niedawno skończyła rok i jeszcze nie ma ani jednego ząbka...
 
reklama
Do góry