reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

zylcia, dlaczego?
Tomasz też w dalszym ciągu na stanie ino dwa ząbki ma. I nie powiem, bo wyczekuje juz reszty ekipy:-p, ale żebym się jakoś mocno tym faktem martwiła, to nie... Dr na szczepieniu też nic nie mówiła, ze to jakiś problem, więc po prostu czekamy.

Jakubka martwię się bo tak to juz jest że jak się widzi że dzieciaczki tyle zębów mają już to sobie tak myślę dlaczego Hania ma tylko 2. Martwię się żeby nie było coś nie tak - może ma mało jakichś witamin albo minerałów...
Ale czekam cierpliwie...
W przyszłą środę idziemy na szczepienie bo nam się trochę plany poprzestawiały to zapytam też o zęby.
 
reklama
Zylcia, to jeśli się czegoś więcej dowiesz, to daj znać.
Choc ja po prostu myślę, że taki urok naszych dzieci, i te zębiska w swoim czasie wylezą :)
I nie ukrywam, że fajnie byłoby, aby ta mała szczęka była bardziej uzębiona, bo gryzienie i przeżuwanie byłoby sprawniejsze.
 
Jakubka - moja lekarka powiedziała że nie ma się czym martwić. Najważniejsze że 2 zęby już są. Problem byłby wtedy, gdyby nie było ani jednego.
Jakoś mnie to nie uspokoiło. Czekam z niecierpliwością na następne zębiska...
 
Dzięki Zylcia :) ufff... no to tak, jak myslałam :)
widzę, że i u Was nadal nic się nie zmieniło :confused2:
nic to... kiedyś w końcu muszą wyleźć te zębiska ;-)
 
A Franiowi dzis własnie kolejny się przebił - szósty z kolei:)

Aga026, gdzies czytałam, że do 18 mies zycia nie robi sie rabanu, ale może spytaj dentystę lub pediatrę?
 
reklama
Do góry