reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

reklama
U nas zęby w natarciu górna jedynka się przebija-już 3 tydzień i nic jak by staneła w miejscu,ale za to z tyłu coś sie dzieje i nie wiem który to ząbek:sorry::baffled:
Ma dziąsło całe czerwona aż takie przekrwione i widac już tego zęba pod skórą pcha tam co chwile paluchy.Ale najgorsze jest to że ja nie wiem jak to patrzeć który to ząbek bo się nie znam:-(
 
A moja ma rowno 10 zebow :-) 4 z przodu na gorze i 4 na dole do tego dwa na gorze ale nie wiem czy to 4 czy 5 bo ja tak jak Malinka sie nie znam....;-)
A na smak pasty ma odruch wymiotny...:szok: i co teraz? trzeba kupic inna,moze jej inna podpasi :baffled:
 
Jolka- moze tylko troszke troszeczke dawaj pasty na szczoteczke, ja Adasiowi dosłonie leko brudze pastą bo on nie wypluwa a i tak sie piany narobi przy myciu, my mamy Aquafresh Milk Teeth

zreszta co z tego ze nawet 3 razy dziennie myje jak potem w nocy podpija mleczko
widziałam ostatnio dziewczynke 17 miesiaczna z zaczynającą sie próchnica, ona nadal cyckuje i dentysta w tym widzi przyczyne próchnicy
 
Ostatnia edycja:
reklama
izabela... u mnie ta pasta jest non stop bo przeciez Jasiek nia myje zęby...

ale mi dentysta powiedzial zeby wodą myc i dopiero kolo roczku zaczac pastowac... no i się zagapiłam...
w sumie gdyby ktoś zębowego watku nie podbił w gore to dalej bym tylko wodą myła...
no ale u nas to mycie to pic na wode bo cycka w nocy daje :-/
 
Do góry