reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

reklama
Ja tez sie dziwie,ze Nati nie ma jeszcze ząbka. Juz tyle razy plakusiala,dziąsełka byly rozpulchnione,a teraz nic! i nic nie wyszlo! Ponoć im później tym zdrowsze są ząbki- mozemy sie choć tym pocieszać:)
 
Ja tez sie dziwie,ze Nati nie ma jeszcze ząbka. Juz tyle razy plakusiala,dziąsełka byly rozpulchnione,a teraz nic! i nic nie wyszlo! Ponoć im później tym zdrowsze są ząbki- mozemy sie choć tym pocieszać:)
Moze nie tyle zdrowsze co mocniejsze i beda pozniej wypadac, Kubie dopiero zaczynaja wypadac mleczaki a ma 9 lat
 
My tez nadal bezzebni :-) Okolo 6 mieiaca byla tak marudna,ze myslalam,ze zeby ida...ale to nie zeby wtedy byly... a teraz to cos nie zapowiada sie by mial sie jakis zebol pojawic...
 
Kasiu, Aneczko, ja też w to srednio wierzę,ze jesli zęby później wychodzą to są zdrowsze...Mysle tez,że nie ma to zwiazku z późniejszym wypadaniem. Tak tylkmo napisalam,żeby sie pociszyć troszke....;-)

Wg mnie tez zdrowe ząbki to w najwiekszej mierze higiena i dieta! i ja tez nie bede dawala słodyczy jak najdluzej sie da. Wyjątkiem beda jakies domowe wypieki,ale nie tam jakies lizaki,batony itp,bo to najwiekszy syf!

U mnie w domu bylo tak,że słodycze byly tylko w weekend,wtedy moglysmy sie z siostra napchać ile wlezie. Powiem Wam,ze chyba raz sie tak objadlam,bo skonczylo się to takim bolem brzucha,ze byla to dla mnie nauczka. Do dzis nie mam ciągot do slodkiego i nie uwazam zeby mi czegos w zyciu brakowalo. Wole owoce,naturalne cukry,no i ewent własnie jakies domowe wypieki od czasu do czasu:)

BUZIOLE
 
moje dziewczyny miały wczesnie zabki bo juz w 4 miesiacu,Ala sie wybija i nadal bez zebna choc4 ponoc sie pchają,ja widze tylko dwa na dole
co do słodyczy ja moim do drugiego roku nie dawałam chyba ze coś zdrowego miałam i sama zrobiłam
starsza do tej pory niewie co to zepsuty zab,a młodsza ma bardziej kruche zęby i do tego krzywe,a zadna smoczka nie miała
 
reklama
Do góry