reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki!!!

reklama
Tak tylko piątki, chociaż tam ciężko zajrzeć więc nie wiem, czy coś się przypadkiem nie dzieje ;-)

Vertigo a u Antosi wyszły już wszystkie ząbki?
 
Poznałam przyczynę dziwnych nocy - kolejny ząbek, chyba piątka, lewa, dolna. Cały kawał już wystaje.
 
W tamtym tygodniu Weronice wyszły wszystkie czwórki na raz ,nieżle ją musiało boleć , bo my mieliśmy cały tydzień z głowy - marudzenie, marudzenie, pobudki w nocy. Całe szczęście mamy już to za sobą.
 
o rety, to musiało Weronikę niexle boleć.
A my się zastanawialiśmy co Natalka marudna wieczorami;-) Przy jedntym. Chyba, ze coś przeoczyłam, cięzko jej w dzioba zajrzeć, dziś udało się tylko dzięki temu, że spadła z sanek i upadła buzią na śnieg, był ryk przez chwilę, a ja wyrodna matka niby zaczęłam uspokajac,a gtak naprawdę to dzioba zaglądałam.
 
Gratulacje wszystkich zabkow wszystkim:-)


u nas tylko jedynki sa:-D i jedna dwojka gorna wychodzi od 2 tygodni:-D, czyli tylko 4 i pol jesli chodzi o ostateczny bilans:-D ale ciiiiiicho, zeby sie nie wystraszyla i nie przestala wychodzic.
Dobrze, ze w badaniu USG w ciazy widzialam wszystkie zawiazki:-D
 
reklama
Do góry