reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki!!!

reklama
To i my się pochwalimy.Julce wyszły górne czwórki (dwie na raz) razem ma juz 9 zębów.Dziwnie to wygląda bo ma jedynki,dwójki, nie ma trójek i teraz wyszły czwórki .Na dole ma jedynki i jedna dwójkę.:laugh2:
 
Kasiu - gratulacje dla Julki.
gdzies czytałam o kolejnosci wychodzenia zebów, ze własnie po dwójkach wychodza czwórki, potem trójki i piątki. wiec pewnie niedlugo mozesz spodziewac sie trojek.
 
Moja córeczka jest z Października 2005 i ma już 11 ząbk.ów, jesteśmy już po pierwszej wizycie kontrolnej u pedodonty (czyli stomatologa dziecięcego).
Pierwsze miała dolne jedynki, póżniej górne ale kolejność może być inna.
Najgorsze były 4 zęby trzonowe, ale smarowałam Jej Calgel i czasami jak widziałam że bardzo boli to dawałam paracetamol w syropie.
 
reklama
Cześć Kasia B. - fajnie, że do nas dołączyłaś :-)

Tymek ma już 8 zębów. Ostatnio wyszły mu górne czwórki. Dolne wyjdą lada dzień :-)
 
Do góry