reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla najmłodszych

Najważniejszy jest odpowiedni wybór zabawki pod względem wieku dziecka. Dla niemowlaków idealne będą grzechotki, gryzaki, karuzele przytwierdzane do łóżeczka. Dla dzieci starszych warto wybierać zabawki edukacyjne.A więc wybierając zabawki dla swojego dziecka trzeba się kierować jego wiekiem
 
reklama
dla mam w Lublinie: moge polecic skelp toys'r'us sklep siwetny jest w nim wszystko czego moze zapragnac dziecko w kazdym wieku. polecam naprawde :)
 
Ja najchętniej kupuję zabawki przez internet, są wtedy najtańsze i jest duży wybór. Sporo tez dostaliśmy z mężem od rodziny i znajomych, więc nasza córeczka nie narzeka na brak zabawek :)
 
Ja nie kupowałam dużo zabawek dla córeczki, bo większość dostałam od znajomych i rodziny, a już na chrzciny czy pierwsze odwiedziny najwięcej... Przez internet można zamówić sporo fajnych rzeczy, jest duży wybór
 
Dokładnie, jak mojej córci wyżynały się ząbki to świetnie sprawdziły się chłodzące gryzaczki, znajomi wiedzieli czego potrzebuję :) Do tego podawałam małej camilię na ząbki i jakoś obyło się bez strasznych przejść...
 
oo a gdzie można kupić takie gryzaczki? co do camlii to również nam pomaga :)

Ja akurat kupowałam gryzaki przez internet, albo dostałam od znajomych :) Poszukaj w internecie jest psory wybór, do tego myślę że w większości sklepów dla dzieci, typu Smyk, itd powinni mieć takie rzeczy
 
reklama
JA bym nie chciała zabawek.. a już na pewno gryzaków po kimś..
To nie są drogie rzeczy.. nie kupujcie tylko niczego w kształcie sztućców..lepiej okrągłe żeby dziecko mogło je utrzymać a jednocześnie móc gryźć.
 
Do góry