reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za mały pęcherzyk ciążowy

aniolek254

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
12 Grudzień 2019
Postów
148
Hej dziewczyny jestem tu nowa i mam mały problem, poroniłam już dwa razy i teraz jestem na początku 3ciej ciąży. Wczoraj byłam u lekarza i pęcherzyk ciążowy ma 1,04cm a lekarza,, system,, określił wiek ciąży na 4tygodnie1dzien. Wg okresu powinien być 5tyg2dni, a patrząc na rozmiar pęcherzyka 1,04cm powinno na komputerze pokazać ponad 5tygodni a nie 4w1d. Jestem zaniepokojona i zastanawiam się co myslec
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Ja dziewczyny też już po porodzie. O budziłam się w porę z tym wpisem hihi gdzie moja córcia zaczyna już 8 tydzień hihi. Urodziłam 11.08 i uwierzcie poród miałam jak na filmach ledwo zdążyłam dojechać do szpitala, mało braljo i bym w aucie urodziła albo i w domu.
Gratulacje ❤ 🥂
Ja też późno dałam znać, że już maluszek jest na świecie, bo nie wiedziałam w co ręce włożyć 🙆🏻‍♀️
Niech córcia rośnie zdrowo 😍
My już 18 tydzień ⏳
Dziewczyny jak dzisiaj? Wszystko u Was ok? Ja odliczam do wtorku.
Tak jak piszecie natury nie oszukasz. Co ma być to będzie. Chociaż każda z nas liczy na szczęśliwe rozwiązanie i ja za to trzymam kciuki!
 
reklama
No ja mam obiekcje bo lekarz mówił że mozna ale czuje od dwoch dni pobolewanie podbrzusza. W sumie nie wiem co to moze byc. Nie jest jakis silny. Boje sie teraz co kolwiek z mężem robić. Zastanawiam sie tez czy isc do lekarza ale w sumie warto skoro i tak nie bardzo nic nie możnaby zrobić.
Ja też się boję czasem, bo niby można a mimo to jakis strach jest. Tak jak mówisz dopóki nie ma jakiegoś plamienia to nie ma chyba co iść. Bo nawet jeśli to i tak na tym etapie nie ma za bardzo co zrobić lekarz więc co ma być to będzie a ma być dobrze :)
 
Jestem już po wizycie 😍 wszystko dobrze 👍🏻 Potwierdzilo się, że będzie chłopczyk 🤭 Lozysko się podniosło 🙏 Serduszko bije 153 😍 Jedynie TSH mam 3.3 i muszę iść do endokrynologa 🤷‍♀️ ciekawe kiedy dostanę termin 🤔 21.01 mam połówkowe 💓
 
Jestem już po wizycie 😍 wszystko dobrze 👍🏻 Potwierdzilo się, że będzie chłopczyk 🤭 Lozysko się podniosło 🙏 Serduszko bije 153 😍 Jedynie TSH mam 3.3 i muszę iść do endokrynologa 🤷‍♀️ ciekawe kiedy dostanę termin 🤔 21.01 mam połówkowe 💓
Gratulacje ! Do endo jak zadzwonisz i powiesz że jesteś w ciąży, to Poroninie Cię jak najszybciej przyjąć, bo taj jest niebezpieczne dla ciąży, który masz tydzień? Że wiesz że to chłopiec?
 
reklama
Teraz czekamy na dobre wieści od Ciebie 💓
No ja już nie mogę się doczekać. Wizyta 7.01 o 12.40. Będę tam siedzieć pewnie już dużo wcześniej bo rano idę na badania krwi. Ten czas mi się tak dłuży...
Nie masz pojęcia jak bardzo się cieszę że u Ciebie wszystko ok! :) ja też wyślę Wam pozytywną wiadomość we wtorek. :)
 
Do góry