reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga naszych 3-latków

reklama
Witajcie Mamusie....Witajcie Tatusiowie...
Wiec kiedy Doktor na bilansie trzylatka powiedzial ze nasz Synek...jest za duzy na swoj wiek przejełam sie...
Zaczelam u Was szukac pocieszenia. Sadze ze nie powinnam sie az tak obawiac.
Hubi ma 3latka i mierzy 107cm! i wazy 20kg!
(Urodzil sie majac 56cm i 4000gr.)
Ja mam 170 a maz moj ok 182... wiec mysle juz ze wszystko ma swoja norme....
Pozdrawiam!

Chyba za dużo waży do swojego wzrostu.
 
Witam nie ma sie czym przejmowac;0) syn ma 3 lata i 4 miesiace i wazy 19,5 kg i ma 111cm (nie jest gruby jest szczuplym dzieckiem,nie widac jego wagi) STOPE MA 18,3 CM WIEC KOLO 29 ja mam 180 wzrostu a maz 190 wiec jestesmy wysocy-po nas bedzie wysoki wiec jest wyzszy od swoich rowiesnikow sporo.
Pozdrawiam

Jakbym czytała wymiary swojego dziecka:) ma prawie 3,5 roku 112cm, 19,5kg stopa 18.5... Ja 177 mąz 190 :) Ale powiem Ci, ze zauwazyłam jeden minus wysokiego wzrostu.. na placu zabaw 5 latki myślą, ze jest w ich wieku i te przepychanki itp.. a On nie jest na tym etapie:/
PS. Ale za to w przedszkolu się Go 'słuchają' tzn jakoś tak przewodzi grupką chłopaków:)
 
Ostatnia edycja:
Dokladnie. Ludzie oczekują, że dziecko będzie się zachowywało "doroślej" a to jeszcze maluch. Mój mały akurat zawsze był wygadany i nie miał jakoś problemów z przepychankami, tylko on zwykla na placu zabaw bawi się ze starszymi od siebie.
 
cześć dziewczyny, przepraszam że się tu wtrącę i może nie powinnam w tym wątku ale bardzo proszę was o pomoc. Piszecie o wadze waszych maluchów a jak to się przekłada na fotelik samochodowy? Poszukuję teraz fotelika dla mojego 9cio miesięcznego syna, myślałam o przedziale wagowym 9-18 kg lub 9-25 kg. Teoretycznie ten 9-18 jest też do 4 roku życia, chciałabym tak orientacyjnie obliczyć na ile taki fotelik nam starczy, czy mogłybyście mi, drogie mamusie powiedzieć w jakim przedziale wagowym fotelików wozicie swoje dzieci? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc albo odesłanie do odpowiedniego wątku jak taki posiadacie? Pozdrawiam serdecznie

a dokładnie chodzi mi o fotelik maxi cosi priori, czy któraś z was wozi w nim (jeszcze?) swoje dziecko?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja mała (w wieku 3 lat) ma 17kg i mierzyła 107cm. :) Wiec to chyba całkiem dobrze. tu piszą, by BMI sprawdzić: Nadwaga u dzieci, ale nie mogę się dokopać do tej siatki centyli... Macie może taką gdzieś pod ręką?
 
Do góry