reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wysoka prolaktyna

Może nie tyle godzina ma znaczenie co ilość godzin od przebudzenia. Najlepiej zbadać ja po 2-3 h od pobudki. I odpocząć zanim pobiorą krew. 2-5 dzień cyklu. Nie wiem po co lekarka kazała Ci ja zbadać teraz. Nie ma to żadnego sensu.
No właśnie ja tez nie mam pojęcia po co teraz 🤷‍♀️robiłam na początku cyklu ale teraz kazała powtórzyć
 
reklama
Nie ma za co, rozumiem Twój stres. 😊Dokładnie 2 tygodnie po drugim badaniu prolaktyny (tym w normie) wysikałam cień cienia na teście (beta tego dnia niecałe 8, potem ładnie rosła). Powodzenia Wam życzę! Trzymam kciuki za to żeby dwie kreski pojawiły się jak najszybciej!
Czy miewasz/miewałaś zaburzenia miesiączkowania?
Nie ☺️
 
Do góry