reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka, zakupy, porady itd :-)

reklama
Aż dzisiaj polecę do pepco po ten kocyk! [emoji7][emoji7]

ckai43r886icswaj.png

i jak? kupiłas :D? ciekawi mnie czy procz tej myszki? nie wiem co to jest troche jak mysz troche jak mis wyglada.. i procz tego blekitnego pieska byly jeszcze jakies warianty do wyboru, bo u mnie w pepco tylko dwa :) moze u Ciebie cos wiecej.
 
Ja jak odpale kompa to wysle bo cos tam znalazlam ostatnio:)
Ja wlasnie tez Lubie polaczenia z szarym!
4:05. Obudzil mnie głód. Waaaalcze z nim; p jak bede jadła w nocy bede szersza niz wyzsza; p

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Ja chrzesnicy kupilam bialy z misiem.ale to juz pok roku temu :) sa milusie w dotyku te kocyki napewno tez go zakupie jak jeszcze beda narazie sie wstrzymam :)
 
Kurczę :( nie widzę części zdjeć na telefonie
Wieczorem zobaczę na kompie
Ja troszkę jeszcze poszyłam.
1475319110-psyjkl.jpeg
1475319121-rqb5mz.jpeg
1475319136-2kujb4.jpeg
1475319149-1345rf.jpeg
1475319161-fym2fy.jpeg
1475319171-qnz5dl.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Aaaaaale śliczne!!!!! Nie chcialabys uszyc i sprzedać dla mnie? Uwielbiam talie szyte samemu, jeszcze takie piekne!!! Naprawę chetnie kupie gdynya byla chetna;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Kurczę :( nie widzę części zdjeć na telefonie
Wieczorem zobaczę na kompie
Ja troszkę jeszcze poszyłam.
1475319110-psyjkl.jpeg
1475319121-rqb5mz.jpeg
1475319136-2kujb4.jpeg
1475319149-1345rf.jpeg
1475319161-fym2fy.jpeg
1475319171-qnz5dl.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

są mega ;D ten komplecik brazowy jest cudny <3 kurteczka w owady tez super i komplecik w te czarne pieski (?) też super :D jakbym zobaczyla takie w jakims sklepie to bym kupila chetnie <3
 
reklama
ja tez chetnie bym coś od Ciebie kupiła jakby Ci sie chciało szyć <3 haha no ale rozumiem,że mozesz miec cos na glowie albo brak sily po prostu wiec nie namawiam :D ale w razie co sie ustawiam za Milkchocolate w kolejce :*
 
Do góry