reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Dzięki Anney! Tak się prezentuje w komplecie, ma bardzo dobre opinie i śmieszna cenę, więc wszystko gra! :) jutro zamawiam
 

Załączniki

  • 1434749461103.jpg
    1434749461103.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 46
Zuza ładny ładny mozna nawet tez powiedzieć ze kolor i dla chłopca i dla dziewczynki bo uniwersalny jak dla mnie :) jest okazja to trzeba brać :)
 
Zuzzi no to rzeczywiscie jak plany plazowe to dzis nie zabardzo pogoda. Dzieki za info odnosnie chusty.

Blerka niby fajnie ale tak jak pisze Kassieta nie korzysta sie tak bo ma sie na codzień. Ja w tym roku jeszcze nie bylam na plazy i chyba raczej juz nie bede. Zreszta na te plaze i tak bardzo rzadko jezdzilam jak juz to ze znajomymi i to wieczorem. Na plaze ide jak jestem ale tez nie zawsze w moim rodzinnym miasteczku na półwyspie helskim.

Zuza kolor bardzo fajny ten fiolet zreszta bardzo lubie fiolet ale balabym sie wozka kupic w takim koloze zeby mi na sloncu nie wyblaknal.

Ruda ale siostra ma talent fajne te pudelka :-)
 
Na prawdę nie
Chodzilyscie?
Ja 25min sochodem od plazy i całe
Życie latem niemalże
Codziennie byliśmy. Chociaż na chwile.
 
reklama
Anney w dzien w pracy po pracy do domu a teraz w ciazy albo zimnoooo albo za goraco :-) Ja lubie jak juz w cieniu posiedziec a na plaze chodze zeby wejsc do wody i poplywac :-) nie lubie lezec i sie opalac no taki dziwak ze mnie heheh