reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Ja lecialam przed 30, nikt mnie o nic nie pytal... Anney chyba chodzila teraz po zaswiadczenie do lekarza, ze moze leciec.

Kruszka, mamy taka sama. Tylko nam ekipa wszystko robi, wyburzali sciany, stawiali nowe etc. wiec wszystko za jednym zamachem.
Tynki czy efekty dekoracyjne te co wybralismy wydaja sie proste w wykonaniu, zwlaszcza, ze ja nie chce wzerow robic, wystarczy, ze ta cegle bede odkurzaczem smigac :-)
Kupilismy z Jegera, na jedna sciane beton a na druga industrial, zerknij sobie na ich strone, maja filmy instruktarzowe. Za ok 2 tyg powiem wam jak wyszlo.

Nie martwcie sie przeprowadzkami, mysmy 15 lat czekali na takie wicie gniazdka :-)
 
Kruszka a mi sie zdjęcie nie otwiera :/
Urządzać sie fajnie :) ale js to chyba głowy nie mam do takich spraw tzn cos mi sie podoba ale np nie umiem tego dobrać, wybrać, dopasować.. Będziemy mam nadzieje podziwiać jak pokonczycie te remonty :)
 
Sprawdziłam swoją listę i mało czego mi brakuje :-)
Wózek, materacyk, koszule do karmienia i wanienka już zamówione więc tylko czekać aż dojdzie :-) zostało trochę ciuszków, materiały na pościelkę do łóżeczka, staniki do karmienia i lampka, ale to już w czwartek częściowo uzupełnię:-) i tak się zastanawiam kupujecie od razu jakieś zabawki dla maluchów? Ja nic takiego nie mam i nie wiem nawet od czego zacząć... grzechotki, gryzaki??
 
reklama
Martuszka ja nie kupuje. Zwykle odwiedzajacy kupuja takie *******ki wiec daruje sobie. Chyba ze sie okaze ze nic nie dostala albo malo to dokupie ale poki co nawet sie nie ogladam za tym :p
 
Do góry