reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Lidia, Love super zakupy :)

Lunera ach te licytacje, ja co chwile jestem na eBayu czasami i patrze.. Bo fajne okazje mozna znaleźć ale potem te licytacje idą nie po mojej myśli :D
 
reklama
A tu wyprawka przedciazowa dla mnie, bo okazało się, że jeszcze przed porodem zdążę skoczyć na mały wypoczynek :)
 

Załączniki

  • 1433699706709.jpg
    1433699706709.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 71
Dziewczyny, zakupy i wakacje, czego chciec wiecej :-)

U nas tez weekend zakupowy, ale na tapecie farby, tynki dekoracyjne, wykladzina, blaty. Troche mniej ekscytujace. Moze poza zaslonkami, ale kupie jak juz ogarne mieszkanie i sama poszyje. Juz sie nie moge doczekac
 
Ostatnia edycja:
Lunera, jakie tynki? Dla mnie to równi ekscytujące :)))


Ja kupiłam sczoteeczke do włosów naturalna i zamówiłam torbę :)

(Muszę wam zdjęcia porobić!! )
 
Bedziemy miec cegle biala, beton szary w salonie i jeszcze takie industralne mazaje w przedpokoju, w szarawym odcieniu, ale juz jasniejszym. Na podlodze jest dab, w kuchni dab i bialy i wszedzie juz raczej bialy. Takze 3 kolory. Myslalam jeszcze, zeby krzesla zrobic z akcentami kolorystycznymi (np kazde inny kolor siedziska), bo i tak musimy do naszego bialego blatu miedzy aneksem a salonem zamowic troche wyzsze niz standard.
 
u mnie się okazało że trochę przeholowałam z ubraniami dla szkraba... licytowałam dwie paczki licząc że wygram tylko jedną, ale okazało się że dostałam dwie i teraz królewicz będzie miał tyle ubranek, że chyba 3 razy dziennie będę go przebierała :) zrobiłam sobie za to listę innych rzeczy potrzebnych poza ubrankami i jeszcze spoooro zostało do kupienia. Póki co jeszcze się nie spieszę szczególnie, że w piątek idę na wesele i teraz żyję imprezą :p
 
reklama
Było? Chyba nie
Sroka o....: Analiza: Chusteczki nawilżane

Lunera a jaka biała cegłę wybrałaś? Ja robiłam miesiąc temu i kupiliśmy z gotowa fuga. Szybko sie układa. A mazaje sama będziesz robiła? Ja chciałam tynk strukturalny w wejściu, M sie spodobał, tylko sadzimy, ze nam sie nie uda takiego zrobic....buuuu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry